6 رتبه برتر پژوهشی به دانشگاه آزاد خراسان شمالی تعلق گرفت

در آیین تجلیل از پژوهشگران برتر؛

6 رتبه برتر پژوهشی به دانشگاه آزاد خراسان شمالی تعلق گرفت

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد اعلام کرد: براساس ارزیابی های صورت گرفته توسط ارزیابان هفته پژوهش و فناوری، واحد بجنورد توانست در سه حوزه پژوهشگران برتر (بخش استادان هییت علمی، دانشجویان و واحد فناور) 6 رتبه برتر کسب کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ایندکس ایران، محمدرضا حسینی معصوم معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر این استان بیان کرد: عملکرد سال گذشته حوزه پژوهش علاوه بر حمایت از استادان رویکرد افزایش درآمد غیرشهریه ای را در پیش گرفت و توانستیم درآمد های خوبی را کسب کنیم.

وی با اشاره به درآمد های غیرشهریه ای آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی گفت: در راستای توسعه آزمایشگاه های همکار در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی، آزمایشگاه دامپزشکی «آنالیز خوراک دام و طیور» دارای پروانه از اداره کل دامپزشکی استان خراسان شمالی در واحد بجنورد راه اندازی شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی وادر آیین تجلیل از پژوهشگران برتر؛حد بجنورد متذکر شد: تنها کلینیک گیاه پزشکی درجه یک دانشگاهی کشور در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی چندسالی است که به ارایه خدمت به باغداران و کشاورزان مشغول است و در این زمینه اطمینان لازم را به دلیل سلامت نهال های تولیدی شناسه دار در بخش کشاورزی منطقه ایجاد کردیم و این آزمایشگاه به عنوان عضو فعال شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی است.

6 رتبه برتر پژوهشی به دانشگاه آزاد خراسان شمالی تعلق گرفت

حسینی معصوم افزود: براساس ارزیابی های صورت گرفته توسط ارزیابان هفته پژوهش و فناوری، واحد بجنورد توانست در سه حوزه پژوهشگران برتر (بخش استادان هییت علمی، دانشجویان و واحد فناور) 6 رتبه برتر کسب کند.

مسیول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی هم در این مراسم اظهار کرد: اگر علم به ثریا برسد فرزندانی از قوم فارس به آن دست پیدا خواهند کرد و همانطور که امروزه شاهد هستیم در زمینه های مختلف علمی و هسته ای به دستاورد های مهمی دست یافته ایم.

6 رتبه برتر پژوهشی به دانشگاه آزاد خراسان شمالی تعلق گرفت

حجت الاسلام احمد ربانی افزود: با وجود تحریم های مختلف دانش ورزی در دستاورد های مختلف بسیار باارزش بوده و این نشان از تلاش و کوشش پژوهشگران دارد.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی نیز با اشاره به جذب حداکثری دانشجو در یک سال گذشته اضافه کرد: با تلاش و همت تمامی اعضای خانواده دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی در یک سال اخیر شاهد جذب مناسب دانشجو بودیم.

فواد شکری با اشاره به تولید علم در کشور های مختلف بیان کرد: باید تلاش کنیم تا در زمینه های مختلف تولید علم سرآمد باشیم و از تمام استعداد های و ظرفیت های موجود برای دستیابی به علوم مختلف روز دنیا بهره ببریم.

به گزارش ایندکس ایران؛ در پایان مراسم از پژوهشگران برتر، فناوران مرکز رشد، کتابداران و کتابخوانان حوزه کارکنان و استادان با اهدای لوح تجلیل شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "6 رتبه برتر پژوهشی به دانشگاه آزاد خراسان شمالی تعلق گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "6 رتبه برتر پژوهشی به دانشگاه آزاد خراسان شمالی تعلق گرفت"، کلیک کنید.