یک دنای جدید در راه بازار خودرو/ عکس

به گزارش خبرگزاری ایندکس ایران، پیشرانه بنزینی از خانواده سه سیلندرهای جدید مرکز تحقیقات موتور ایران با حجم 1 لیتر است و در همراهی با موتور برقی، حداکثر توان این سدان را به 122 اسب بخار و حداکثر گشتاور آن را به 220 نیوتون متر می رساند.

از باتری های 14 کیلووات ساعتی انرژی می گیرد و این باتری ها از طریق موتور بنزینی یک لیتری دایما در حال شارژ و انرژی رسانی به موتور برقی هستند.

مصرف سوخت ترکیبی 3.3 لیتر در صد کیلومتر و آلودگی دی اکسید کردن تولیدی 77 گرم در کیلومتر اعلام شده که حدود نصف میزان دی اکسید کربن تولیدی یک خودرو تمام بنزینی است.

با ظرفیت کامل مخزن سوخت شارژ کامل باتری های 14 کیلووات ساعتی توانایی پیمایش تا 1000 کیلومتر دارد.

به ازای هر 100 کیلومتر، 15 کیلووات ساعت انرژی الکتریکی مصرف می کند و رنج حرکتی به صورت تمام برقی به 67 کیلومتر می رسد.

یک دنای جدید در راه بازار خودرو/ عکس

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یک دنای جدید در راه بازار خودرو/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یک دنای جدید در راه بازار خودرو/ عکس"، کلیک کنید.