یادگاری جذاب علی بیرو از سرمربی هوادار در اکباتان

یادگاری جذاب علی بیرو از سرمربی هوادار در اکباتان

آفتاب نیوز :

در آخرین تقابل بین تیم های هوادار و پرسپولیس که سال گذشته در نیمه نهایی جام حذفی اتفاق افتاد علیرضا بیرانوند دست به کار بزرگی زد.

در آن مسابقه که چهارم خرداد ماه سال گذشته و بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر برگزار می شد سرخ ها در ورزشگاه خالی از تماشاگر اکباتان به مصاف تیم هوادار رفتند و با دو گل گولسیانی و وحید امیری در همان ده دقیقه ابتدایی راه صعودشان به فینال را هموار کردند، اما تیم هوادار کوتاه نیامد و برای جبران مافات نمایش خوبی ارایه داد.

در دقیقه 34 نیمه نخست و در پی خطای پورعلی گنجی روی محمدجواد محمدی، علی صفایی داور مسابقه برای میزبان پنالتی گرفت که مسعود شجاعی پشت این توپ ایستاد و بیرانوند با پرشی دیدنی این پنالتی را مهار کرد تا اختلاف تیمش با حریف را در همان عدد 2 نگه دارد.

هر چند در ادامه بازی بابک مرادی همشهری بیرانوند موفق شد با یک پنالتی دیگر دروازه بیرانوند را باز کند، اما پرسپولیس در نهایت آن مسابقه را به گلی دیگر از عیسی آل کثیر با نتیجه سه بر یک برد و راهی دربی فینال شد تا در آستانه یک سه گانه تاریخی قرار بگیرد.

نکته جالب اینجا بود که بیرانوند بعد از آن بازی با مسعود شجاعی شوخی جالبی هم کرد و در بخشی از مصاحبه اش درباره مهار آن پنالتی و اینکه از خط دروازه جلو آمده گفت: «آقا مسعود هم گفت پایت جلو آمده و نمی دانم، باید ببینم. اگر پایم جلو آمده بود می گویم مسعود بیاید یک بار دیگر بزند!»

حالا بیرانوند در بازگشت به ترکیب پرسپولیس با یک خاطره خوب از ورزشگاه اکباتان و تیم هوادار مقابل این تیم قرار می گیرد و در تقابل با مسعود شجاعی که حالا سرمربی هوادار شده یک خاطره و یادگاری شیرین دارد، اما بابک مرادی احتمالا در ترکیب حریف حضور خواهد داشت و می تواند تقابل جالبی با بیرو داشته باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یادگاری جذاب علی بیرو از سرمربی هوادار در اکباتان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یادگاری جذاب علی بیرو از سرمربی هوادار در اکباتان"، کلیک کنید.