گوگل دست به دامن کارمندانش شد/ حذف دستی پاسخ های عجیب هوش مصنوعی!

به گزارش خبرگزاری ایندکس ایران، براساس گزارش مجله ایندکس ایران، رسانه های اجتماعی پر شده اند از اشتباهات سرویس هوش مصنوعی جدید گوگل موسم به AI Overview که از بین آن ها می توان به پیشنهاد ریختن چسب روی پیتزا یا پیشنهاد خوردن سنگ به کاربران اشاره کرد. انتشار گسترده ی تصاویر طنزآلود درمورد پاسخ های عجیب وغریب، گوگل را وادار به حذف دستی جست وجوهای خاص در AI Overview کرد.

پاسخ های اشتباه در قابلیت AI Overviews عجیب به نظر می رسند؛ زیرا گوگل به مدت یک سال این ویژگی را آزمایش کرده است.

گوگل دست به دامن کارمندانش شد/ حذف دستی پاسخ های عجیب هوش مصنوعی!

سرویس مذکور در می 2023 (اردیبهشت و خرداد 1402) با عنوان تجربه ی نسل جدید جست وجو به صورت آزمایشی راه اندازی شد و سوندار پیچای، مدیرعامل گوگل، اعلام کرد سرویس مذکور تاکنون به بیش از یک میلیارد پرسش کاربران پاسخ داده است.

گوگل همچنان باور دارد AI Overviews در اکثر موارد اطلاعات باکیفیتی در اختیار کاربران قرار می دهد. مگان فارنسورث، سخنگوی گوگل، به وب سایت ورج گفت: «بسیاری از نمونه های پاسخ اشتباه مربوط به جست وجوهای غیرمعمول بودند و همچنین نمونه هایی را دیده ایم که دست کاری شده اند یا اینکه نتوانستیم آن ها را بازتولید کنیم.»

فارنسورث می گوید گوگل اقدامات فوری را برای حذف پاسخ های اشتباه AI Overviews در برخی جست وجوها انجام می دهد و از این نمونه ها برای بهبود سیستم های خود بهره می برد.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گوگل دست به دامن کارمندانش شد/ حذف دستی پاسخ های عجیب هوش مصنوعی!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گوگل دست به دامن کارمندانش شد/ حذف دستی پاسخ های عجیب هوش مصنوعی!"، کلیک کنید.