گرایی شانس حضور در المپیک را از دست داد!

گرایی شانس حضور در المپیک را از دست داد!

به گزارش خبرگزاری ایندکس ایران؛ رقابت های روز دوم کشتی فرنگی تورنمنت رنک دار مجارستان امروز نیز در 7 وزن پیگیری شد و کشتی گیران کشورمان به مصاف حریفان رفتند.

به گزارش ایندکس ایران، در مهم ترین مبارزه، محمدعلی گرایی که بعد از یک دور استراحت، 7-2 فریتچ مجارستانی را برده بود، در مصاف با سانان سلیمانوف آذربایجانی با نتیجه 6-یک شکست خورد تا پرونده حضور در المپیک برای او بسته شود.

پیش از این کادرفنی تیم ملی اعلام کرده بود که گرایی و مختاری تنها در صورتی که در تورنمنت مجارستان صاحب نشان طلا شوند، به رقابت انتخابی با امین کاویانی نژاد خواهند رسید که گرایی حتی در صورت فینالیست شدن سلیمانوف، شانس کسب نشان برنز را به دست می آورد و طبق چرخه از دور رقابت المپیکی خارج شده است.

محمدرضا مختاری هم که پیش از این پاول پوکلاویچ از کرواسی را برده بود، مغلوب نایو کوساکای ژاپنی شد که در مسابقات جهانی 2023 بلگراد گرایی را از دور رقابت ها حذف کرده بود.

به این ترتیب امین کاویانی نژاد ملی پوش وزن 77 کیلوگرم ایران در بازی های المپیک خواهد بود.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گرایی شانس حضور در المپیک را از دست داد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گرایی شانس حضور در المپیک را از دست داد!"، کلیک کنید.