کیفیت هوای تهران امروز چگونه است؟

کیفیت هوای تهران امروز چگونه است؟

آفتاب نیوز :

کیفیت لحظه ای هوای پایتخت در چهاردهمین روز خرداد در وضعیت قابل قبول یا همان سالم قرار گرفته و هیچ نقطه تهران در وضعیت قرمز قرار ندارد.

کیفیت هوای پایتخت بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران صبح دوشنبه چهاردهم خرداد با شاخص 76 در شرایط قابل قبول قرار دارد و هیچ نقطه از تهران آلوده نیست.

همچنین این شاخص طی 24 ساعت گذشته بر روی عدد 88 و در وضعیت قابل قبول بود.

تهران از ابتدای سال پنج روز هوای پاک، 67 روز هوای قابل قبول و سه روز هوای ناسالم برای گروه سنی حساس داشته است.

در سال گذشته و براساس روز شمار شاخص آلودگی 10 روز هوای پاک، 236 روز هوای قابل قبول، 107 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس و 12 روز هوای ناسالم برای تمامی گروه ها در پرونده شاخص آلودگی هوای پایتخت ثبت شده است.

شاخص کیفیت هوا معیاری برای تعیین روزانه کیفیت هوا و میزان ارتباط آن با سطوح سلامت افراد است که به ترتیب از صفر تا 50 در شرایط پاک یا سبز، 51 تا 100 در شرایط قابل قبول یا زرد، 101 تا 150 در شرایط ناسالم برای گروه حساس یا نارنجی، 151 تا 200 در شرایط ناسالم برای همه یا قرمز، 201 تا 300 در شرایط بسیار ناسالم یا بنفش و 301 تا 500 در شرایط خطرناک یا ارغوانی تعیین شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کیفیت هوای تهران امروز چگونه است؟" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کیفیت هوای تهران امروز چگونه است؟"، کلیک کنید.