چرا قدوس به استقلال جواب منفی داد؟

چرا قدوس به استقلال جواب منفی داد؟

به گزارش خبرگزاری ایندکس ایران؛ سامان قدوس ظرف هفته های اخیر مورد توجه چند باشگاه قرار گرفته و در حال مذاکره با آنها است تا تکلیف تیم بعدی خود را مشخص کند. دنیل اندرسون، مدیر ورزشی باشگاه فوتبال مالمو، اشاره کرد که قدوس ممکن است در تابستان امسال مورد توجه آنها قرار بگیرد.

به نقل از ایرنا سال گذشته نیز مالمو تلاش جدی برای جذب این مهاجم انجام داد اما اقدامات آنها به نتیجه نرسید. البته در فصل نقل و انتقالات باشگاه استقلال علاقه شدیدی به قدوس نشان داد اما قابل پیش بینی بود که مذاکرات به سرانجام نمی رسد. مدیران استقلال پیشنهاد رسمی به قدوس ارایه کردند، اما او نپذیرفت. قدوس به دلیل شرایط خانوادگی ترجیح داد راهی ایران نشود.

قدوس تمایلی به ادامه فعالیت در ایران نداشت و به همین دلیل پیشنهادهای دیگر خود را بررسی کرد. حال گفته می شود او در دو راهی مالمو و ساوتهمپتون قرار دارد. هر چند حضور در لیگ برتر هرگز قابل مقایسه با لیگ سوید نیست و به همین دلیل عجیب نیست که قدوس با 53 بازی ملی برای ایران، دومین گزینه را انتخاب کند و باز هم پیراهن قرمز و سفید را بر تن کند.

مربیگری ساوتهمپتون بر عهده راسل مارتین اسکاتلندی است. این تیم بعد از غلبه بر لیدزیونایتد در پلی آف چمپیونشیپ مجوز حضور در لیگ برتر را دریافت کرد. لقب ساوتهمپتون مقدسین است و قدوس احتمالاً یکی از بازیکنان جدید این تیم خواهد بود.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چرا قدوس به استقلال جواب منفی داد؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چرا قدوس به استقلال جواب منفی داد؟"، کلیک کنید.