پیغام جدید از پیرمرد حاشیه ساز سپاهانی؛ خبری از دستگیری نیست!

پیغام جدید از پیرمرد حاشیه ساز سپاهانی؛ خبری از دستگیری نیست!

به گزارش خبرگزاری ایندکس ایران؛ جدا از بحث تنش و درگیری بین هواداران پرسپولیس و سپاهان در دیدار روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی که جابه جایی طرفداران بانوان قرمزپوش از طبقه دوم جنوبی به سمت مخالف اسکوربورد استادیوم را به همراه داشت، یک حاشیه عجیب از سوی یک پیرمرد اصفهانی تبدیل به بحث اول از بازی ال کلاسیکوی فوتبال ایران شده است.

به گزارش ورزش سه، ویدیویی از یک پیرمرد اصفهانی در جمع هواداران سپاهان در ورزشگاه آزادی که اظهارات توهین آمیز نسبت به بانوان پرسپولیسی داشته و با توجه به روشنایی روز احتمالا حدود دو ساعت قبل از شروع بازی ضبط شده، جنجال زیادی برپا کرده و واکنش همه سرخ پوشان از مدیریت باشگاه گرفته تا مربیان، بازیکنان و پیشکسوتان را به دنبال داشته است.

سربند هوادار سپاهان که نام مبارک حضرت فاطمه زهرا (س) را داشته و آن الفاظ و جملات را بر زبان آورده، عصبانیت و واکنش عموم مردم را نیز به دنبال داشته و عموم جامعه خواستار برخورد جدی با این پیرمرد هتاک در بین هواداران تیم اصفهانی شده اند.

با وجود اینکه باشگاه سپاهان نیز نسبت به این موضوع واکنش نشان داده، اما برخورد قاطع با وی صورت نگرفته و در حالی که شایعات زیادی مبنی بر دستگیری آن پیرمرد مطرح شده بود، چنین اتفاقی نیفتاده و این موضوع صحت ندارد.

این پیرمرد اصفهانی که ظاهرا مغازه دار و فروشنده لوازم کامپیوتری و الکترونیکی است، در یک پیام ویدیویی عذرخواهی خود را عنوان کرده: «با سلام خدمت تمام مردم ایران. من در استادیوم آزادی اسیر جو ورزشگاه شدم و به بانوان پرسپولیس جسارت کردم و من از تمام بانوان ایران، به ویژه بانوان پرسپولیس عذرخواهی می کنم.»

او همچنین توصیه ای هم به مسیولان برگزاری مسابقات در سازمان لیگ و امنیتی استادیوم داشته و درخواست جابه جایی تماشاگران میزبان را داشته که جالب توجه است و در پایان ویدیوی کوتاه خود می گوید: «ورزشگاه و جایگاه بانوان در ورزشگاه نباید اینجا (طبقه دوم جنوبی) و بالاتر از سپاهان باشد که چنین مواردی پیش بیاید.»

این اظهارات پیرمرد سپاهانی در شرایطی مطرح شده که هنوز فدراسیون فوتبال و مقامات انتظامی نیز واکنشی نسبت به این مسیله نشان نداده اند و انتظار می رود برخورد لازم با چنین هوادارانی صورت بگیرد و از تنش های بعدی جلوگیری شود.

ضمنا در استادیوم آزادی همچنین ویدیوی مشابهی از این هوادار سپاهان ضبط شده بود، اما به دلیل اظهارات توهین آمیز وی منتشر نشدتا بانوان پرسپولیسی مورد اهانت قرار نگیرند، اما در نهایت یک ویدیوی دیگر در فضای مجازی وایرال شد و حواشی زیادی به دنبال داشت.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیغام جدید از پیرمرد حاشیه ساز سپاهانی؛ خبری از دستگیری نیست!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیغام جدید از پیرمرد حاشیه ساز سپاهانی؛ خبری از دستگیری نیست!"، کلیک کنید.