پیشنهاد سرمربی ایتالیا به والیبالیست های ایران

پیشنهاد سرمربی ایتالیا به والیبالیست های ایران

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا به بازیکنان ایران پیشنهاد کرد که وقتی بازی به پایان می رسد پرونده آن را در ذهن خود ببندند و به مسابقه بعدی فکر کنند.

به گزارش ایندکس ایران، تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود از لیگ ملت های 2024 در بامداد شنبه، پنجم خرداد به مصاف ایتالیا رفت و در یک بازی ضعیف سه بر صفر 25 بر 19، 25 بر 18 و 25 بر 11 شکست خورد.

فردیناندو دی جورجی پس از پیروزی شاگردانش مقابل تیم ایران، گفت: بازی آسانی نبود. در ست اول همه چیز متعادل بود تا وقتی که به میانه ست رسیدیم. تیم ایران فشار زیادی در سرویس وارد کرد و ما هم در سرویس اشتباهاتی داشتیم. بعد از آن ایتالیا در سرویس و دفاع بهتر عمل کرد و خیلی خوب بودیم. این عملکرد باعث کسب امتیازات بیشتر در این موقعیت شد.

وی درباره مسابقه با کوبا حریف بعدی ایتالیا، گفت: بازی ژاپن و کوبا خیلی عالی بود. دو تیم از مکتب والیبال متفاوتی هستند. کوبا دارای فیزیک عالی و باور نکردنی است و ژاپن نه از نظر فیزیک بلکه بسیار تکنیکی هستند. ریتم عالی، دفاع عالی و تکنیک عالی دارند. خیلی خوب است که شاهد برگزاری چنین بازی هایی هستیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا درباره عملکرد بازیکنان تیم ایران گفت: پیشنهادم به والیبالیست های ایرانی این است که اعتماد به نفس داشته باشند. وقتی بازی به پایان می رسد پرونده آن را در ذهن خود ببندند و به آن دیگر فکر نکنند. به بازی بعدی و بهتر بازی کردن و پیشرفت کردن فکر کنند.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیشنهاد سرمربی ایتالیا به والیبالیست های ایران" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیشنهاد سرمربی ایتالیا به والیبالیست های ایران"، کلیک کنید.