پیشرفت آزادسازی حلقه چهارم ترافیکی اصفهان مناسب نیست – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

پیشرفت آزادسازی حلقه چهارم ترافیکی اصفهان مناسب نیست - خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ایندکس ایران، رسول میرباقری ظهر یکشنبه با تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر اظهار کرد: ۷۰۰ رویداد ویژه این دهه توسط معاونت فرهنگی شهرداری برنامه‌ریزی شده که قابل توجه است. البته رویداد به تنهایی کفایت نمی‌کند و خوب است کارهای فرهنگی ماندگار از خود یه یادگار بگذاریم.

وی افزود: برخی پروژه‌ها آن طور که باید و شاید پیش نمی‌رود، از جمله این پروژه‌ها، حلقه چهارم ترافیکی به خصوص در بخش آزادسازی است. اینکه ابتدا پول را بدهیم و سپس به دنبال آزادسازی باشیم زیبنده مدیریت شهری نیست.

رئیس کمیسیون عمران، معماری، شهرسازی و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به پروژه باباقاسم گفت: از ابتدای دوره تا کنون گفتیم که مشکل بافت تاریخی اصفهان فعالیت گسسته است و باید اقدامات پیوسته انجام شود. امسال که سال نتیجه است اقدام جدی در این پروژه نمی‌بینیم. گستردگی این پروژه نیازمند نیروهای زیادی است و از سازمان نوسازی شهرداری می‌خواهیم که کار جدی‌تری در این خصوص داشته باشند.

وی با انتقاد از وجود مشکلات در امر صدور پروانه بیان کرد: سامانه سرای ۱۰ چند هفته دچار قطعی بوده، ضمن اینکه سرعت پایین از جمله مشکلات این سامانه است، این وضعیت برای مردم قابل قبول نیست.

میرباقری با اشاره به ملاحظات بیش از حد آتش نشانی گفت: اگر مباحث ایمنی از حدی بگذرد به ترس تبدیل می‌شود و باید فرصت بدهیم که سرمایه‌گذاران در این شهر بمانند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیشرفت آزادسازی حلقه چهارم ترافیکی اصفهان مناسب نیست – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیشرفت آزادسازی حلقه چهارم ترافیکی اصفهان مناسب نیست – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.