پیام تبریک وزارت ورزش پس از کسب سهمیه های ایران در المپیک 

پیام تبریک وزارت ورزش پس از کسب سهمیه های ایران در المپیک 

به گزارش خبرگزاری ایندکس ایران؛ در پیام وزارت ورزش آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

تلاش های مستمر ورزشکاران ایران اسلامی در راه رسیدن به سهمیه های بازی های المپیک پاریس و قرار گرفتن در کاروان ورزشی ایران، بسیار قابل ارزش و مایه ی مباهات است.

به کلیه ی ورزشکارانی که تاکنون رویدادهای رقابتی در راه کسب سهمیه المپیک را با موفقیت سپری کرده اند، همچنین مربیان زحمت کش آنها و فدراسیون های مرتبط تبریک و خداقوت می گوییم.

همچنین در این بین تاریخ سازی ورزشکارانی که در مسیر راهیابی به المپیک، موجب کسب اولین سهمیه ها برای ورزش ایران در بازی های المپیک شدند، مایه ی مباهات شد و ارزش افزوده ای به کاروان ورزشی ایران بخشید که قابل تقدیر است.

مهدی الفتی، ملی پوش ژیمناستیک ایران توانست با قرار گرفتن در رده دوم رنکینگ مسابقات کسب سهمیه المپیک، به المپیک پاریس راه پیدا کند. این اتفاق برای اولین بار در تاریخ این رشته رقم خورد.

پیش از این نیز مهسا جاور و زینب نوروزی در رویینگ دونفره سبک وزن برای اولین بار جواز حضور در المپیک پاریس را در قایق دونفره به ارمغان آوردند.

محمد بیرانوند نوجوان 15ساله کشورمان هم دی ماه سال گذشته با کسب مقام نخست مسابقات اهداف پروازی قهرمانی آسیا برای اولین بار ایران را در این رشته به بازی های المپیک رساند.

با تبریک صمیمانه به قهرمانانی که کسب سهمیه ی المپیکی آنها با تاریخ سازی برای ورزش ایران، موجی از خوشحالی را درجامعه ی ورزش بوجود آورده است، برای کلیه ی ورزشکارانی که همچنان برای سربلندی ورزش کشور به تلاش خود ادامه می دهند، آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.

به امید افتخارآفرینی کاروان ورزشی ایران عزیز در بازی های المپیک و پارالمپیک پاریس

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تبریک وزارت ورزش پس از کسب سهمیه های ایران در المپیک " هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تبریک وزارت ورزش پس از کسب سهمیه های ایران در المپیک "، کلیک کنید.