پلیس ژاپن چه ماشینی سوار می شود؟

امیرمسعود عابدین: این خودرو دارای یک طرح رنگی سیاه و سفید است، همانطور که در خودروهای گشت پلیس مشخص شده در ژاپن دیده می شود. این لندکروزر با چراغ سقفی و چراغ های چشمک زن اضافی در سپر جلو همراه شده است.

پلیس ژاپن چه ماشینی سوار می شود؟

نشان جلویی تویوتا در زیر لوگوی دیگری که یک گل را به تصویر می کشد، پنهان شده است. این گل نشان دهنده ایندکس ایران امپراتوری ژاپن است.

پلیس ژاپن چه ماشینی سوار می شود؟

بسیاری از تغییرات در داخل خودرو یافت می شود. در کنار رادیو و دکمه های استاندارد ارتباطی پلیس برای کنترل آژیر و چراغ ها، یک کپسول آتش نشانی در جلوی صندلی سرنشین قرار دارد. علاوه بر اینها، دو میز تاشو به پشتی صندلی های جلو وصل شده اند. در قسمت بار، جعبه های مختلف که شامل وسایل ضروری مورد استفاده در صحنه های تصادف است، وجود دارد.

پلیس ژاپن چه ماشینی سوار می شود؟

انتخاب لندکروزر با موتور 4.7 لیتری V8 برای این نقش به راحتی قابل درک است. در زمستان، این SUV مجهز به زنجیر چرخ است. تویوتا ژاپن خاطرنشان می کند که این خودروهای پلیس در این کشور، نسبتا کمیاب هستند و در طول سال در مناطق توریستی به خدمت خود ادامه خواهند داد.

لندکروز J100 بین اوایل سال 1998 تا اواسط سال 2007 ساخته شد.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در ایندکس ایران مراجعه کنید.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پلیس ژاپن چه ماشینی سوار می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پلیس ژاپن چه ماشینی سوار می شود؟"، کلیک کنید.