پلیس به وظایف و تکالیف خود در چارچوب قانون عمل خواهد کرد – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

پلیس به وظایف و تکالیف خود در چارچوب قانون عمل خواهد کرد - خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ایندکس ایران، سردار قاسم رضایی ظهر پنجشنبه در کمیسیون عملیات فراجا در گیلان که با حضور مسوولان انتظامی در سالن شهید سلیمانی برگزار شد، اظهار کرد: عمل به تکالیف و وظایف ذاتی در برقراری امنیت و نظم عمومی و پاسخ به مطالبات مردمی و مسیولان و همچنین ایجاد آرامش روانی برای مسافران از اهداف مهم پلیس در استان های مسافر پذیر است.

وی با بیان اینکه طرح سالم سازی سواحل و انتظام بخشی تفرجگاه ها و معابر شهری با هدف فراهم آوردن بستری مناسب و امن همراه با آرامش برای مسافران هر ساله به اجرا در می آید، افزود: حضور مسافران در سواحل و تفرجگاه های استان های شمالی کشور، ماموریت های پلیس را از لحاظ امنیتی، ترافیکی و انتظام بخشی گسترده تر می کند.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به تهدیدات نرم دشمن برای برهم زدن نظم و امنیت عمومی افزود: مجموعه انتظامی به وظایف و تکالیف خود در چارچوب قانون عمل خواهد کرد.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه با اشاره به اهمیت پاسداری از ارزش ها و جلوگیری از انجام اقدامات خلاف شیون اسلامی در سواحل و تفرجگاه ها خاطرنشان کرد: پلیس علاوه بر حفظ نظم، امنیت و آسایش عمومی و تسهیل در عبور و مرور و تردد مسافران در محورهای مواصلاتی، در کنار سایر دستگاه ها و نهادهای فرهنگی، رسالت سنگینی در حوزه امنیت اجتماعی و حفظ شیون اسلامی برعهده دارد.

سردار رضایی با بیان اینکه هدف اصلی پلیس از اجرای طرح های سالم سازی سواحل و تفرجگاه ها، حفظ امنیت و آسایش عمومی و کاهش آسیب های اجتماعی است اظهار داشت: برخورد با ناهنجاری ها در سواحل و تفرجگاه ها رسالت ترک نشدنی پلیس است.

وی در پایان با تاکید بر اشراف اطلاعاتی و انجام هدفمند ماموریت های سازمانی تصریح کرد: پلیس با مشارکت سایر دستگاه ها و همکاری مجموعه قضایی به دنبال ایجاد امنیت پایدار و محیطی سالم در سواحل و تفرجگاه ها است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پلیس به وظایف و تکالیف خود در چارچوب قانون عمل خواهد کرد – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پلیس به وظایف و تکالیف خود در چارچوب قانون عمل خواهد کرد – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.