پایان دوران زنوزی؛ تراکتور واگذار شد!

پایان دوران زنوزی؛ تراکتور واگذار شد!

به گزارش خبرگزاری ایندکس ایران؛ پس از پایان مهلت 15 روزه مجمع سهامداران باشگاه تراکتور جهت ارایه درخواست های خرید سهام باشگاه و عدم وصول هرگونه درخواستی در این زمینه، مجمع باشگاه اطلاعیه زیر را صادر کرد:

باسمه تعالی

«بیش از 15 روز از فراخوان عمومی واگذاری سهام باشگاه تراکتور سپری شد و هیچ درخواست کتبی و حتی شفاهی از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی برای خرید سهام باشگاه وصول نشده است.

برنامه و بودجه ارایه شده از سوی هیات مدیره باشگاه برای فصل آتی در جلسه 25 اردیبهشت ماه سال جاری تصویب و تخصیص یافته بود اما باتوجه به فراهم نبودن بستر لازم و همچنین شرایط پرتنش موجود پیرامون تیم، مجمع سهامداران باشگاه تراکتور امکان ادامه فعالیت را مقدور ندانسته و باشگاه را جهت واگذاری در اختیار هیات فوتبال قرار می دهد.

در همین راستا با پایان مسابقات فصل 1403-1402، اعضای مجمع سهامداران، باشگاه تراکتور را بدون هیچ بدهی داخلی و خارجی، در اختیار هیات فوتبال آذربایجان شرقی قرار داده و تمام امور و هزینه های باشگاه از امروز – یکشنبه 13 خرداد 1403 – به هیات فوتبال استان به عنوان متولی فوتبال در آذربایجان شرقی واگذار می شود.

شایان ذکر است، با توجه به در پیش بودن نقل و انتقالات تابستانی، تصمیم مذکور به صورت فوق العاده در دستور کار مجمع سهامداران قرار گرفت تا اقدامات لازم جهت آماده کردن تیم در اسرع وقت از سوی متولیان جدید صورت پذیرد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان دوران زنوزی؛ تراکتور واگذار شد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان دوران زنوزی؛ تراکتور واگذار شد!"، کلیک کنید.