پایان ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاران شهر تهران

پایان ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاران شهر تهران

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران از پایان ارزیابی آزمون استخدامی آموزگاران سال 1403 در شهر تهران خبر داد و گفت: 60 گروه تخصصی برای ارزیابی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی در مناطق نوزده گانه شهر تهران فعالیت داشتند.

به گزارش ایندکس ایران، معصومه معصومیان گفت: برنامه ریزی اجرای ارزیابی تخصصی آزمون آموزگاری 1403 در شهر تهران از 18 اسفند 1402 همزمان با برگزاری مرحله اول این آزمون با فراخوان ارزیابان وتسهیلگران مجرب آغاز شد.

معاون آموزش ابتدایی پایتخت تاکید کرد: آموزش تخصصی ارزیابان و تسهیلگران از هشتم فروردین 1403 در مناطق نوزده گانه انجام شد و ارزیابان و تسهیلگران پس از موفقیت در آزمون های تخصصی که از سوی نهادهای ذیربط برگزار شد، مجوز حضور در حوزه های ارزیابی را دریافت کردند.

وی اظهارکرد: تجهیز تخصصی حوزه های ارزیابی نیز در مرحله آماده سازی یکی از مهم ترین اولویت ها بود که با تامین منابع و تجهیزات حوزه های معین صورت گرفت.

معصومیان افزود: کار ارزیابی تخصصی قریب 3700 نفر از داوطلبان از 22 اردیبهشت آغاز شده و هم اکنون به ایستگاه پایانی ارزیابی های تکمیلی داوطلبان آزمون استخدامی آموزگاری سال 1403 رسیده ایم.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران تاکید کرد: آمادگی صد درصد در اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران وجود دارد تا به محض اعلام آسامی نهایی پذیرفته شدگان این آزمون توسط سازمان سنجش وآموزش کشور، دوره های آموزشی برای این افراد با استفاده از ظرفیت گروه های آموزشی استان و همکاری دانشگاه فرهنگیان براساس دستورالعمل های صادره تشکیل شود.

وی تاکید کرد: توسعه توانمندی های همکاران در مدارس ابتدایی شهر تهران با اولویت نیروهای جدید الاستخدام یکی از برنامه های مهم پروژه ایندکس ایران است که با برنامه ریزی مدون و با توجه به برنامه های وزارت آموزش و پرورش در کارگروه های تخصصی در حال اجراست.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاران شهر تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاران شهر تهران"، کلیک کنید.