وعده وعید ترامپ به مدیران نفتی

وعده وعید ترامپ به مدیران نفتی

دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری آمریکا، در نشستی با مدیران ارشد نفتی این کشور، وعده داد ده ها قانون و سیاست های زیست محیطی دولت بایدن را تغییر دهد و از آنها خواست که یک میلیارد دلار برای کمپین ریاست جمهوری او جمع آوری کنند.

به گزارش ایندکس ایران، روزنامه واشنگتن پست روز پنج شنبه به نقل از منابع مطلع نوشت: ترامپ طی دیدار ماه گذشته در فلوریدا، قول داده است به قوانین آلایندگی جو بایدن، رییس جمهور آمریکا که با هدف فراگیری خودروهای برقی بوده است، پایان دهد و اقدامات دیگر شامل توقف مجوزهای جدید برای صادرات گاز طبیعی مایع (ال ان جی) را لغو کند.

طبق گزارش این روزنامه، ترامپ به مدیران نفتی گفته است که دادن یک میلیارد دلار برای آنها، یک «معامله» است. میهمانان دعوت شده شامل مدیران عامل شرکت های ونچر گلوبال، چنیر انرژی و همچنین نمایندگان شورون، کانتینتال ریسورس، اکسون و اکسیدنتال پترولیوم بوده اند.

ترامپ که در انتخابات ریاست جمهوری پنجم نوامبر، با بایدن رویارو خواهد شد، قول داده است که بسیاری از اقدامات رییس جمهور دموکرات آمریکا برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی را معکوس کند.

بایدن از تلاش های دولتش در زمینه مبارزه با تغییرات آب وهوایی از جمله قوانین مطلوب برای محیط زیست و اقتصاد که در کمپین انتخاب مجدد او استفاده می شود، تمجید کرده است.

بر اساس گزارش رویترز، در جلسه ترامپ در باشگاه خصوصی، نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری آمریکا همچنین گفت: مجوزهای لیزینگ بیشتری را برای حفاری نفت در خلیج مکزیکو به فروش خواهد گذاشت و محدودیت های حفاری در منطقه قطبی آلاسکا را معکوس خواهد کرد. وی همچنین شکایت خود را نسبت به انرژی بادی تکرار کرد.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وعده وعید ترامپ به مدیران نفتی" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وعده وعید ترامپ به مدیران نفتی"، کلیک کنید.