وزیر کشور: در طرح نور اساس کار، اصلاح با تذکر است

وزیر کشور: در طرح نور اساس کار، اصلاح با تذکر است

وزیر کشور گفت: فراجا نیروهای خود را توجیه کرده است که حتما با کسی که اهمال و غفلت دارد با کسی که برای ساختارشکنی اقدام می کند، تفاوت قایل شود و اساس این است که با تذکر اصلاح شود. غالب افراد با تذکر، رعایت می کنند.

به گزارش ایندکس ایران، احمد وحیدی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره طرح نور اظهار کرد: موضوع عفاف و حجاب از ارزش های سنتی، ملی و مذهبی ماست و غالب باتونان ما به حجاب خود را متعهد می دانند و درصد اندکی هم رعایت نمی کنند که البته بخش قابل توجه آنها با تذکرانی که داده می شود، رعایت می کنند و انگشت شمار هستند که ممکن است مقابل قانون مقاومت کنند که فراجا طبق وظایف قانونی خود آن ها را به مراجع قضایی دلالت می کند. این کل ماجراست.

وی ادامه داد:  فراجا نیروهای خود را توجیه کرده است که حتما با کسی که اهمال و غفلت دارد با کسی که برای ساختارشکنی اقدام می کند، تفاوت قایل شود و اساس این است که با تذکر اصلاح شود. غالب افراد با تذکر، رعایت می کنند.

وزیر کشور در پاسخ به این پرسش که طرح نور با دستور وزارت کشور در حال اجراست، گفت: نه، این جزو وظایف ذاتی فراجا به عنوان ضابط قوه قضاییه است.

احمدی درباره سرنوشت لایحه عفاف و حجاب، تصریح کرد: فعلا در شورای نگهبان و مجلس است و به مرحله نهایی نرسیده است.

وزیر کشور در پاسخ به سوالی در خصوص دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز بیست و یکم اردیبهشت برگزار می شود که در این مرحله 45 نماینده برای 22 حوزه انتخاب  می شوند. در هشت حوزه از این 22 حوزه از جمله در حوزه انتخابیه  تهران انتخابات به صورت تمام الکترونیکی برگزار خواهد شد.

وزیر کشور در خصوص آموزش های مورد نظر به مردم  برای برگزاری انتخابات الکترونیکی، گفت:  آموزش های لازم در این خصوص به مردم از طریق صدا و سیما و سایر مراکز اطلاع رسانی، داده خواهد شد. ضمن آنکه در دوره قبل که در چند الکترونیکی برگزار کردیم بسیار موفقیت آمیز بود.

وی در خصوص تبلیغات داوطلبان اظهار کرد: تبلیغات نمایندگان از یک هفته قبل از شروع دور دوم انجام خواهد شد.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر کشور: در طرح نور اساس کار، اصلاح با تذکر است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر کشور: در طرح نور اساس کار، اصلاح با تذکر است"، کلیک کنید.