وزیر پیشین ورزش: متاسفانه هنوز رکورددار ایرانم!

وزیر پیشین ورزش: متاسفانه هنوز رکورددار ایرانم!

وزیر پیشین ورزش و جوانان گفت: متاسفانه هنوز رکورد من در دوومیدانی شکسته نشده است و امیدوارم این رکورد شکسته شود.

به گزارش ایندکس ایران، حمید سجادی وزیر پیشین وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: اولین استادیوم تنیس هارد کورت را رونمایی کردیم و برای حضور قهرمانان در میادین بین المللی استفاده می شود. تیم ملی تنیس ایران در این زمین تمرین کرد. این تیم بامداد دوشنبه به اردن می رود و امیدوارم در دیویس کاپ صعود کند.

سجادی با اشاره به در پیش بودن المپیک 2024 پاریس گفت: المپیک یکی از مهمترین رویدادهای ورزشی در جهان است و کشورها با برنامه شرکت می کنند. المپیک 2020 توکیو با یک سال تاخیر برگزار شد. نتایجی که به دست آمد امیدوار کننده بود. این دوره المپیک با فاصله سه سال برگزار می شود. از دهم مرداد سال گذشته به دلیل شرایطم بعد از سانحه بالگرد افتخار حضور و همکاری در ورزش را ندارم. آنچه شنیده ام همه در تلاش هستند. بیشتر اخبار از کشتی و زحماتی است که آقای دبیر کشیده است. کشتی و وزنه برداری  همیشه در المپیک مدال آور هستند. تیراندازی نیز در المپیک توکیو توجهات را به خود جلب کرد. ما در تیمی سهمیه نگرفتیم. دعا می کنیم کاروان موفق باشد. 

او افزود: دهم مرداد سال گذشته که از مسیولیت کنار رفتم، آقای رییسی دستور داد به عنوان شورای عالی ورزش همکاری کنم بنابراین وظیفه داشتم ورزش را دنبال کنم. هنوز رکوردهای من شکسته نشده است. رکورد دوی 1500 متر را در مسابقات داخل سالن قهرمانی جهان مجارستان در سال 1367 ثبت کردم که متاسفانه هنوز رکورد ایران است و امیدوارم شکسته شود.

سجادی در مورد شرایط جسمانی خود گفت: شرایط جسمانی ام بهتر است. هشت مهره ام شکسته بود. در آخرین معاینات مشکل حل شده است. خونریزی ها جذب شده و روند رو به بهبود است. ظاهرا تا اواخر تابستان بهتر می شوم. 

او در پاسخ به این پرسش که اگر در دولت آینده پیشنهادی به او شود، به ورزش برمی گردد؟ گفت: الان زود است و کارهای مهمتری وجود دارد. برای ورزش همیشه عزیزانی آماده به خدمت هستند. ایران از داشتن مدیران ورزشی غنی است. فکر نمی کنم جای نگرانی باشد. آرزوی بهترین ها را برای ورزش ایران دارم.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر پیشین ورزش: متاسفانه هنوز رکورددار ایرانم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر پیشین ورزش: متاسفانه هنوز رکورددار ایرانم!"، کلیک کنید.