وزیر بهداشت ستاد بحران دانشگاه علوم پزشکی زاهدان را افتتاح کرد

وزیر بهداشت ستاد بحران دانشگاه علوم پزشکی زاهدان را افتتاح کرد

ایندکس ایران/سیستان و بلوچستان رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: ساختمان جدید ستاد بحران این دانشگاه با حضور وزیر بهداشت و با اعتبار بیش از 14 میلیارد ریال بهره برداری شد.

علی عبدالرزاق نژاد امروز (جمعه، 20 بهمن ماه) در حاشیه افتتاح این ساختمان، اظهار کرد: شرایط اقلیمی سیستان و بلوچستان و حوادث ترافیکی منطقه می طلبید که در مرکز استان با توجه به اینکه ستاد بحران نداشتیم، این ستاد در دانشکاه علوم پزشکی ایجاد شود.

وی با اشاره به اینکه جای ستاد بحران در سیستان و بلوچستان خالی بود، بیان کرد: براساس نیازسنجی در کمتر از سه ماه، این مرکز با متراژ حدود 600 مترمربع به بهره برداری رسید. سالن کنفرانس و سیستم های آن به راهداری وصل است تا از نظر زمانی هنگام وقوع حوادث جلو باشیم.

او افزود: اکنون 12 نفر نیرو در این بخش مشغول به کارند. رسالت ما این است که به صورت دانشگاهی بحران ها را مدیریت کنیم.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر بهداشت ستاد بحران دانشگاه علوم پزشکی زاهدان را افتتاح کرد" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر بهداشت ستاد بحران دانشگاه علوم پزشکی زاهدان را افتتاح کرد"، کلیک کنید.