واکنش عضو جدید هیات مدیره پرسپولیس به انتصابش/ الزام جدید AFC برای فعالیت مربی دروازه بان ها

واکنش عضو جدید هیات مدیره پرسپولیس به انتصابش/ الزام جدید AFC برای فعالیت مربی دروازه بان ها

عضو جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد انتصاب وی و طباطبایی به عنوان اعضای هیات مدیره این باشگاه، گفت: در حال حاضر در مورد پرسپولیس صحبت نمی کنم، باید ابتدا اعلام شود چرا که فعلا خودمان هم اطلاعی نداریم.

به گزارش ایندکس ایران، ابراهیم شکوری در مورد دوره مربیگری دروازه بانی فوتبال درجه A آسیا، توضیح داد: این دوره بالاترین سطح دروازه بانی در آسیا است و چندین سال طول کشید تا این دوره در ایران برگزار شود و به دلایل مختلفی این دوره برگزار نشده بود.

وی ادامه داد: هارون به عنوان یکی از بزرگترین مدرسان AFC در این دوره حضور داشت و مدرسی دوره را بر عهده داشت و مربیانی که در لیگ برتر و تیم های ملی فعالیت می کنند در این دوره حضور داشتند.

وی افزود: با توجه به الزامات AFC مبنی بر اینکه تیم هایی که قرار است در لیگ قهرمانان آسیا و جام ملت های آسیایی حضور پیدا کنند، نیاز است از مربی دروازه بان هایی استفاده کنند که این مدرک را به عنوان بالاترین مدرک داشته باشند، بنابراین اقدام به برگزاری دوره کردیم.

سرپرست کمیته آموزش فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه سطح دوره بالا بود و امیدواریم دوره هایی که تاکنون برگزار نشده است را در کشور برگزار کنیم، اظهار کرد: دوره های AFC به چند بخش تقسیم می شود که مربوط به مربیگری است که در آن بسیار پیشرفته هستیم اما در دوره های بدنسازی، دروازه بانی و آنالیز عقب هستیم و باید به سمت برگزاری این دوره ها که در آن نقطه ضعف داریم حرکت کنیم.

شکوری ادامه داد: قرار است دوره سطح بالای بدنسازی را نیز طی هفته آینده با حضور یک مدرس بین المللی برگزار کنیم.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش عضو جدید هیات مدیره پرسپولیس به انتصابش/ الزام جدید AFC برای فعالیت مربی دروازه بان ها" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش عضو جدید هیات مدیره پرسپولیس به انتصابش/ الزام جدید AFC برای فعالیت مربی دروازه بان ها"، کلیک کنید.