هدایتی: دوست دارم با لوپز کشتی بگیرم

هدایتی: دوست دارم با لوپز کشتی بگیرم

فردین هدایتی بعد از قهرمانی در تورنمنت رنکینگ مجارستان گفت: دوست دارم در آینده مقابل لوپز کشتی بگیرم.

به گزارش ایندکس ایران، فردین هدایتی کشتی گیر وزن 13 کیلوگرم تیم ملی فرنگی ایران، پس از قهرمانی در مسابقات رنکینگ مجارستان اظهار کرد: این چند وقت که در مجارستان حضور داشتیم، یکی از سنگین وزن های بزرگ دنیا یعنی لوپز هم اینجا حضور داشت، اما کشتی نگرفت و بیننده کشتی من مقابل رضا کایالپ بود. دوست دارم با لوپز هم کشتی بگیرم و باید ببینیم چه می شود. اگر قسمت باشد مقابل او کشتی می گیرم و خودم را می سنجم. 

او درباره سقف آرزوهای در کشتی نیز گفت: همه ورزشکاران دنبال قهرمانی المپیک هستند و من هم این آرزو را دارم. امیدوارم خودم را اثبات کرده و با حضور در المپیک به مدال طلا برسم.

هدایتی درباره شکست دادن کشتی گیران بزرگی چون رضا کایالپ و کاجایا در مسابقات مجارستان نیز اظهار کرد: این دوره از مسابقات سطح بسیار بالایی داشت و قهرمانان بزرگی مثل رضا کایالپ و کاجایا حضور داشتند. حتی همین کشتی گیر رومانی هم برای المپیک پاریس کسب سهمیه کرد. مسابقات خوبی بود و خوشحالم که در این تورنمنت قهرمان شدم.

او در پایان صحبت های خود گفت: از مردم ایران تشکر می کنم که ما را دعا کردند و امیدوارم ذره ای از محبت آن ها را جبران کنیم. 

پایان خبر ایندکس ایران 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هدایتی: دوست دارم با لوپز کشتی بگیرم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هدایتی: دوست دارم با لوپز کشتی بگیرم"، کلیک کنید.