نایب قهرمانی تکواندوی ایران در بخش ترکیبی جام جهانی

نایب قهرمانی تکواندوی ایران در بخش ترکیبی جام جهانی

تیم تکواندوی ایران با شکست برابر چین به عنوان نایب قهرمانی بخش ترکیبی جام جهانی رسید.

به گزارش ایندکس ایران، جام جهانی ۲۰۲۴ تکواندو که از دوشنبه با حضور تیم‌هایی از مراکش، ساحل عاج، چین، هند، ایران و کره جنوبی به عنوان میزبان این رقابت‌ها در شهر «چانچئون» آغاز شده بود با نایب قهرمانی ایران در رقابت های بخش ترکیبی به پایان رسید.

تیم ایران در مبارزه نخست و برابر کره جنوبی میزبان این دوره از مسابقات در دو راند متوالی صاحب برتری و راهی مبارزه نهایی شد. نمایندگان ایران در فینال مسابقات مقابل چین پا به میدان گذاشتند که راند اول را 140 بر 90 پیروز شدند اما راند دوم را چین 175 بر 135 از آن خود کرد و در راند سوم مجددا چین توانست با نتیجه 195 بر 145 پیروز شود تا نهایتا تیم ایران به عنوان نایب قهرمانی برسد. 

تیم ملی ایران با ترکیب مهدی عابدینی، محمد حسین یزدانی، علی خوش روش، ابوالفضل زندی، ملیکا میرحسینی، یلدا ولی نژاد، ساغر مرادی و مهلا مومن زاده و با مربیگری رضا ایمان زاده و فاطمه صفرپور در این رقابت ها حاضر شد.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نایب قهرمانی تکواندوی ایران در بخش ترکیبی جام جهانی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نایب قهرمانی تکواندوی ایران در بخش ترکیبی جام جهانی"، کلیک کنید.