نامی: مشارکت بالای مردم در انتخابات قدرت چانه زنی نظام جمهوری اسلامی ایران را افزایش می‌دهد

نامی: مشارکت بالای مردم در انتخابات قدرت چانه زنی نظام جمهوری اسلامی ایران را افزایش می‌دهد

رییس سازمان مدیریت بحران کشور با حضور در حسینیه ارشاد تهران در انتخابات شرکت کرد.

به گزارش ایندکس ایران، محمدحسن نامی، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با حضور در حسینیه ارشاد تهران در مرحله دوم چهاردهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد و رای خود را به صندوق انداخت.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به ایندکس ایران گفت:‌ مشارکت مردم در انتخابات سبب درخشش نظام جمهوری اسلامی ایران در سطح ملی و در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی خواهد شد. هرچه میزان مشارکت مردم که بر اساس ماده ۶ قانون اساسی تاکید شده که همه امور با اتکا به رای مردم انجام شود، بیشتر شود قدرت چانه زنی نظام جمهوری اسلامی ایران در مسائل داخلی  و مسائل راهبردی بین المللی قوت پیدا می‌کند.

وی در ادامه اظهارکرد: از سوی دیگر مشارکت مردم در انتخابات سبب درخشش نظام جمهوری اسلامی ایران در سطح ملی و در سطح منطقه و بین المللی خواهد شد. مشارکت مردم در انتخابات پشتوانه نظام جمهوری اسلامی است.

مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم، از ساعت هشت صبح امروز با رقابت میان آقایان دکتر مسعود پزشکیان و دکتر سعید جلیلی در سراسر کشور آغاز شده است.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نامی: مشارکت بالای مردم در انتخابات قدرت چانه زنی نظام جمهوری اسلامی ایران را افزایش می‌دهد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نامی: مشارکت بالای مردم در انتخابات قدرت چانه زنی نظام جمهوری اسلامی ایران را افزایش می‌دهد"، کلیک کنید.