موافقت کمیسیون تلفیق با اختصاص 15 میلیارد یورو برای واردات کالاهای اساسی و دارو

موافقت کمیسیون تلفیق با اختصاص 15 میلیارد یورو برای واردات کالاهای اساسی و دارو

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1403 گفت: امروز کمیسیون تلفیق در راستای تامین نظر شورای نگهبان در لایحه بودجه 1403، با تخصیص 15 میلیارد یورو برای واردات کالاهای اساسی و دارو موافقت کرد.

محمدرضا میرتاج الدینی در گفت و گو با ایندکس ایران با اشاره به جلسه ظهر امروز کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1403 گفت: در این جلسه ایرادات شورای نگهبان به مصوبات مجلس در بخش اول لایحه بودجه 1403 مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

وی توضیح داد: در این جلسه تصویب شد که 15 میلیارد یورو به دولت برای واردات کالاهای اساسی کشاورزی، دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی اختصاص داده شود؛ قبلا مجلس در جریان بررسی بودجه سال آینده تخصیص 10 میلیارد یورو را تصویب کرده بود که اصلاح شد.

میرتاج الدینی همچنین بیان کرد: درباره حقوق کارکنان دولت همچون کارکنان وزارت کشور در سال آینده نیز قرار شد اصلاحات برای تامین نظر شورای نگهبان به گونه ای انجام شود که این موضوع از بودجه حذف نشود.

وی در پایان گفت گه گزارش کمیسیون تلفیق درباره بررسی ایرادت شورای نگهبان در لایحه بودجه 1403 فردا در جلسه علنی مجلس مورد بررسی قرار می گیرد.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "موافقت کمیسیون تلفیق با اختصاص 15 میلیارد یورو برای واردات کالاهای اساسی و دارو" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "موافقت کمیسیون تلفیق با اختصاص 15 میلیارد یورو برای واردات کالاهای اساسی و دارو"، کلیک کنید.