مهدی قایدی فقط به این دلیل استقلالی نمی شود

مهدی قایدی فقط به این دلیل استقلالی نمی شود

ایمان گودرزی؛ در جدیدترین به روزرسانی سایت ترانسفر مارکت، سردار آزمون و مهدی طارمی دو مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان با 10 میلیون یورو در صدر باارزش ترین بازیکنان ایرانی قرار گرفته اند. این در حالی است که مهدی قایدی و محمد محبی دو وینگر سابق استقلال که این روزها صحبت از حضور دوباره آنها در استقلال در میان است، در این به روزرسانی رشد قابل توجهی داشته اند و به ترتیب 4.5 و 3 میلیون یورو ارزش گذاری شده اند. نکته قابل توجه اینکه درباره قایدی و محبی اینطور شنیده می شود که هر دو بازیکن برای بازگشت به استقلال در فصل بعدی رقابت های لیگ برتر و همچنین لیگ الیت آسیا در لیست جواد نکونام قرار گرفته اند اما اینکه بازگشت آنها به جمع استقلالی ها تا چه اندازه شدنی و امکان پذیر است، به نظر می رسد برای رسیدن به پاسخ باید چند روزی منتظر ماند.

برهمین اساس شنیده می شود نکونام در جلسه ای با مدیران باشگاه لیست نفرات مورد نیاز خود را ارایه کرده که در این لیست نام هر دو مهاجم تیم های روستوف و شباب الاهلی هم وجود دارد ولی آنها تحت قرارداد با تیم های خود هستند و به نظر می رسد در صورتی که نکونام اصرار به بازگشت این دو وینگر کارآمد و توانمند تیم ملی داشته باشد، باید در ابتدا مدیران استقلال را مجاب کند تا برای این دو دست به جیب شوند. این در شرایطی است که درباره آخرین وضعیت قایدی شنیده می شود این بازیکن به تازگی با پیشنهاد 5 میلیون دلاری از تیم های خارجی مواجه شده که البته 3 و نیم میلیون دلار آن هزینه گرفتن رضایتنامه این بازیکن خواهد شد. روز گذشته در ایران ورزشی از قایدی به عنوان گزینه جذاب لیست ورودی نکونام خبر دادیم اما حقیقت این است که اگر استقلالی ها قصد داشته باشند به هر قیمتی قایدی را برای فصل بعدی به خدمت بگیرند، باید حداقل 5 میلیون دلار فقط برای این بازیکن کنار بگذارند. این بازیکن فصل گذشته به صورت قرضی برای الاتحاد کلبا به میدان رفت و با 12 گل بهترین بازیکن این تیم شد. نکته قابل توجه اینکه شنیده می شود با توجه به درخشش باشو در لیگ امارات، شباب الاهلی بی میل نیست این بازیکن را در فصل چهارم قراردادش به این باشگاه برگردانده تا خود از تکنیک ناب قایدی برای فصل بعدی رقابت ها بهره مند شود. گفتنی است قایدی دو سال دیگر با شباب الاهلی قرارداد دارد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهدی قایدی فقط به این دلیل استقلالی نمی شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهدی قایدی فقط به این دلیل استقلالی نمی شود"، کلیک کنید.