ممنوعیت انتخاباتی برای کارکنان شبکه بانکی

ممنوعیت انتخاباتی برای کارکنان شبکه بانکی

آفتاب نیوز :

به گزارش بانک مرکزی، محمدرضا فرزین در ابلاغیه ای به تمام کارکنان بانک مرکزی و شبکه بانکی کشور ضمن تاکید بر کمک به برگزاری باشکوه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: همکاران محترم بانک مرکزی و شبکه بانکی باید از انجام فعالیت های تبلیغاتی و انتخاباتی اکیداً خودداری نموده و از جایگاه اداری و امکانات بیت المال در اختیار خود در این زمینه هیچ استفاده ای نداشته باشند.

متن ابلاغیه رییس کل بانک مرکزی به شرح ذیل است:

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رییس جمهور مغتنم و مردمی، شهید آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی و شهدای گران قدر خدمت، اکنون که به فرمان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مقدمات برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در حال اجرا است، کارکنان خدوم و وفادار بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شبکه بانکی نیز با لبیک به ندای، ولی امر خود و دوشادوش ملت شریف ایران، در جهت افزایش مشارکت در این انتخابات، حضوری پرشور خواهند داشت.

از همین رو، مقتضی است همکاران محترم بانک مرکزی و شبکه بانکی از انجام فعالیت های تبلیغاتی و انتخاباتی در ساعات اداری اکیداً خودداری کرده و از جایگاه اداری و امکانات بیت المال در اختیار خود در این زمینه هیچ استفاده ای نداشته باشند.

به علاوه استفاده ستاد های انتخاباتی نامزد های محترم نیز از امکانات بانک مرکزی و شبکه بانکی مجاز نمی باشد. در صورت بروز هرگونه تخلف، وفق مقررات مربوطه با خاطیان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

یادآور می شود تنویر افکار عمومی در راستای اطلاع رسانی خدمات نظام بانکی به اقتصاد کشور در دولت سیزدهم، در صورت لزوم توسط مسیولین ذی صلاح صورت خواهد پذیرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ممنوعیت انتخاباتی برای کارکنان شبکه بانکی" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ممنوعیت انتخاباتی برای کارکنان شبکه بانکی"، کلیک کنید.