ملت باید بدانند روحانیت در همه شرایط حامی آنها است – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

ملت باید بدانند روحانیت در همه شرایط حامی آنها است - خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ایندکس ایران، حجت الاسلام سیداحمد حسینی خراسانی عصر دوشنبه در مراسم بزرگداشت سی و پنجمین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) در حرم رضوی اظهار کرد: هوشمندی سیاسی مردم و جلوگیری از افتادن انقلاب به دست نااهلان از وصیت های امام راحل (ره) بود که در انتخابات پیش رو باید آن را در انتخاب اهل خدمت واقعی مورد توجه قرار داد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امام راحل برای تداوم انقلاب، راهبردها، سیاست ها و راهکارها را به ما نشان داده است، افزود: پس از شهادت رییس جمهور خستگی ناپذیرمان، یک رخداد مهم سیاسی، اجتماعی، انقلابی و ملی به نام انتخابات ریاست جمهوری پیش رو داریم که باید همه مردم در آن نقش آفرینی کنند.

وی تصریح کرد: نااهلان کسانی هستند که رسیدن به قدرت را برای خود طعمه می دانند، نه فرصت برای خدمت و کسی که از روحیه خدمت به مردم خالی است، نااهل است و کسی را اهل می دانیم که خود را صادقانه خادم ملت بداند.

حسینی بیان کرد: وصیت امام خمینی (ره) این است که نگذارید دین، ملت، کشور و فرهنگتان به اسارت غربی ها در بیاید لذا نباید بگذارید غرب گراها بر کشور مسلط شوند.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: دشمن در تلاش است در دراز مدت ما را خسته کند تا به آرزوی خود برسد لذا باید هوشمندی سیاسی خود را حفظ کنیم تا دشمن این آرزو را به گور ببرد.

وی با اشاره به گذشت 61 سال از قیام 15 خرداد 1342 و نهضت اسلامی و دینی ملت ایران به زعامت بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی، گفت: این قیام که حقیقتاً یک رستاخیز بزرگ سیاسی در مقیاس جهانی است امسال همچنان گرامیداشت آن در کنار گرامیداشت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) پرشکوه تر و سنجیده تر برگزار می شود.

حسینی افزود: 15 خرداد 1342 قیامی رخ داد که اساس آن به نفع تمامی جوامع انسانی بود و صرفاً برای آزادی یک ملت به نام ملت ایران شکل نگرفته است بلکه این قیام در سطح جهانی و برای تمامی ملت های ستمدیده و تحت ظلم و مستضعف نافع بوده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: همه مبارزان و قیام کنندگان به این نهضت دلبسته و امید دارند و نهضت مردم مظلوم فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی نیز در این راستا رقم خورده است.

وی با اشاره به حادثه شهادت رییس جمهور و همراهانش گفت: هنوز هم در دنیا و ایران عزادار شهید آیت الله سید ابراهیم رییسی هستند زیرا وی را عنصری تلاشگر در مسیر خدمت به مردم و مردم قدر خدمتگذاران خود را به خوبی می دانند.

حسینی با اشاره به برخی شبهه افکنی ها در مسیر خدمت رییس جمهوری از این شبه ها به عنوان کف روی آب یاد کرد و گفت: مردم متوجه شدند شهید رییسی در راستای خدمت به مردم، حمایت از نظام و تقویت جبهه مقاومت در صحنه بین المللی از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری خطاب به ملت ایران گفت: روحانیت را خادم صادق خود بدانید که البته به معنای عملکرد درست و کامل نیست و معتقدیم که با عدالت مورد انتظار مردم هنوز فاصله داریم، اما ملت باید بدانند روحانیت در همه شرایط حامی آنها است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ملت باید بدانند روحانیت در همه شرایط حامی آنها است – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ملت باید بدانند روحانیت در همه شرایط حامی آنها است – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.