مطهری: این یک استارت دوباره است

مطهری: این یک استارت دوباره است

سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور پیش از رویارویی تیمش با ذوب آهن در جام حذفی گفت: این یک استارت دوباره است و راه میان بری که می توانیم جام کسب کنیم . تراکتور همیشه در جام حذفی مدعی بوده است

به گزارش ایندکس ایران، تراکتور غروب جمعه، هفتم اردیبهشت، در ورزشگاه یادگار امام (ره) میزبان ذوب آهن خواهد بود. این مسابقه از دور یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه های ایران برگزار می شود.

حمید مطهری، سرمربی تازه وارد تراکتور، در نشست خبری پیش از بازی تراکتور و ذوب هن گفت: قبل از هر چیز جا دارد بگویم خوشحالم که به عنوان مسیول فنی در خدمت تیم بزرگ تراکتور با هواداران محترم و پرشورش هستم و دوست دارم مثل همیشه یار 12 تیم شان باشند.

او که به تازگی کادر فنی تیم ملی را برای هدایت تراکتور ترک کرده است، افزود: این یک استارت دوباره است و راه میان بری که می توانیم جام کسب کنیم . تراکتور همیشه در جام حذفی مدعی بوده است و دوست دارم هواداران مثل همیشه تیم شان را حمایت کنند. تشکر می کنم و خسته نباشید می گویم به خمس و همکاران محترمشان و برای ایشان و همکارانشان آرزوی موفقیت دارم.

مطهری ادامه داد: از دیروز به تیم اصافه شدم و اولین جلسه تمرینی فراتر از انتظارم بود و بازیکنان خیلی امیدوارم کردند. بازیکنان توانمندی اند و باید این را در چمن سبز نشان دهند و با جنگندگی و نتیجه خوب باید هوادار را راضی کنند.

ادامه دارد…

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مطهری: این یک استارت دوباره است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مطهری: این یک استارت دوباره است"، کلیک کنید.