مطمین بودم رضاوند می خواهد پنالتی بگیرد

مطمین بودم رضاوند می خواهد پنالتی بگیرد

آفتاب نیوز :

مشکوک ترین صحنه داوری در بازی هفته بیست و هشتم لیگ برتر بین نساجی و استقلال در نیمه دوم اتفاق افتاد که آرش رضاوند در زمان تقابل با محمدرضا عباسی نقش بر زمین شد و اعتقاد به پنالتی داشت که بیژن حیدری بازی را ادامه داد و بازیکن قرمزپوشان قایم شهری نیز تاکید دارد که داور تصمیم درستی گرفته است.

محمدرضا عباسی در خصوص دیدار نساجی و استقلال عنوان کرد: این بازی برای تیم ما مهم بود و برای خود ما حساس بود. البته انتظار داشتیم خیلی بهتر بازی کنیم، ولی شرایط جدول باعث شد بازی خوب انجام نشود. خدا را شکر که نتیجه تیم های دیگر به شکلی پیش رفت که کسب همین یک امتیاز هم به سود تیم ما شد.

او در خصوص اینکه استقلالی ها معتقد بودند برخورد او با آرش رضاوند پنالتی بود و بیژن حیدری آن را نگرفت، به ایندکس ایران گفت: شاید در تلویزیون تصاویر به شکلی بود که انگار برخورد وجود دارد، ولی برخورد من به شکلی کاملا طبیعی بود. اگر آن برخورد پنالتی بود پس همه باید برویم شطرنج بازی کنیم!

هافبک نساجی تاکید کرد: این مثل یک برخورد معمولی داخل 18 قدم بود که همیشه در فوتبال بین بازیکنان اتفاق می افتد. من کاملا می دانستیم بازیکن استقلال می خواهد خودش را به زمین بیندازد و پنالتی بگیرد و برای همین مسیله هیچ فشاری به بدن او وارد نکردم. داور هم کاملا نزدیک صحنه بود و دید من هیچ برخورد خاصی نداشتم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مطمین بودم رضاوند می خواهد پنالتی بگیرد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مطمین بودم رضاوند می خواهد پنالتی بگیرد"، کلیک کنید.