مشارکت ۷۵ درصدی دماوندی‌ها در انتخابات ریاست جمهوری – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

مشارکت ۷۵ درصدی دماوندی‌ها در انتخابات ریاست جمهوری - خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ایندکس ایران، رضا طاهرخانی، صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت به ویژه رئیس جمهور شهید حضرت آیت‌الله رئیسی و تجلیل از خدمات ماندگار ایشان، با ابراز قدردانی و تشکر از حضور گسترده و باشکوه مردم در پای صندوق‌های رأی در مرحله اول و دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، این حضور را محضر مقام معظم رهبری، نامزدهای محترم این دوره از انتخابات و به ویژه خالق این حماسه، ملت بزرگ ایران و مردم شریف و انقلابی شهرستان دماوند تبریک گفت.

وی افزود: بی‌تردید این مشارکت پرشور، ایندکس ایران تأیید دیگری بر دلبستگی و علاقه‌مندی مردم به نظام و انقلاب اسلامی و پیشرفت و تعالی کشور و لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی بود.‌

فرماندار شهرستان دماوند گفت: این رویداد غرورآفرین در حالی صورت گرفت که دشمنان نظام همه ابزارهای تبلیغی را برای ایجاد تردید در نقش‌آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود به کار گرفتند، ولی ملت ایران با هوشیاری، زمان‌شناسی و مشارکت گسترده، یک بار دیگر مانع از تحقق خواست بیگانگان شد.

طاهرخانی خاطرنشان کرد: قطعاً پیروز اصلی این رویداد ملی، مردم عزیز ما هستند که برگ زرین دیگری بر افتخارات ملی خود افزودند و نشان دادند همچنان مصمم، استوار و امیدوار در صحنه‌های انقلاب اسلامی حضور فعالانه دارند.‌

فرماندار شهرستان دماوند در ادامه در خصوص آمار انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان دماوند بیان کرد: مشارکت مردم در دور دوم انتخابات به ۷۵ درصد رسید که نشان از آگاهی و مسئولیت‌پذیری بالای شهروندان دماوندی دارد؛ در این انتخابات، جناب آقای مسعود پزشکیان با کسب ۳۰ هزار و ۶۹۴ رأی و جناب آقای سعید جلیلی با ۲۹ هزار و ۵۷۶ رأی به ترتیب بیشترین آرا را به خود اختصاص دادند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشارکت ۷۵ درصدی دماوندی‌ها در انتخابات ریاست جمهوری – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشارکت ۷۵ درصدی دماوندی‌ها در انتخابات ریاست جمهوری – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.