مس با تراکتور سراغ طلای حذفی رفت – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

مس با تراکتور سراغ طلای حذفی رفت - خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ایندکس ایران، دیدار تیم های فوتبال تراکتور تبریز و مس رفسنجان از ساعت 19 امروز پنجشنبه در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در ورزشگاه یادگار امام تبریز پیگیری شد.

محمدمهدی محبی (91) برای مس رفسنجان گلزنی کرد.

ترکیب های اصلی برای طلای میان بر!

حمید مطهری سرمربی موقت تراکتور تبریز تصمیم گرفت از تمام نفرات موجود خود برای بازی جام حذفی استفاده کند. از این رو نفرات زیر برای میزبان به میدان رفتند:

حسن پورحمیدی، مهدی شیری (53- سیامک نعمتی)، عارف آقاسی، شجاع خلیل زاده، محمد نادری، ریکاردو آلوز، صفا هادی (94- سجاد آشوری)، سیدمهدی حسینی، گوستاوو (70- امیرحسین حسین زاده)، مهدی هاشم نژاد و رحمان جعفری (94- امیرارسلان مطهری).

محرم نویدکیا نیز که تیم هایی همچون استقلال و پیکان را در مرحله های قبلی از پیش رو برداشته بود برای رسیدن به قهرمانی حذفی تصمیم مشابه با مطهری گرفت تا نفرات زیر برای مس رفسنجان بازی کنند:

حامد لک، حسن جعفری (104- مجید نصیری)، محمد نژادمهدی، رامتین سلیمان زاده، میثم تیموری، فرشید باقری، جلال الدین علی محمدی، سعید واسعی، محمدمهدی محبی، منتظر محمد (83- عرفان شهریاری) و سجاد شهباززاده.

پراسترس مثل میزبان

تراکتور تبریز که در فصل جاری با توجه به نتیجه بازی های خانگی خود بارها مورد انتقاد تماشاگران قرار گرفته بودند بازی پر استرسی را آغاز کردند. شاگردان حمید مطهری سعی داشتند حمله های خود را با بازی مستقیم و استفاده از ضد حمله طراحی کنند.

عملکردی پر استرس که باعث شد آنها در زدن ضربات آخر بی دقت باشند.

این تیم در دقیقه 77 روی ضد حمله ای که آلوز طراحی کرد و توانست امیرحسین حسین زاده را صاحب توپ کند با خطای حامد لک دروازه بان مس صاحب ضربه پنالتی شد اما رحمان جعفری قدرش را ندانست تا توپ را از بالای دروازه به بیرون بزند.

بازی کم اشتباه مس پیروزی آورد

شاگردان محرم نویدکیا باز هم بازی کم اشتباهی را از خود به نمایش گذاشتند. پاس های تک صرب آنها را خیلی زود به یک سوم دفاعی تراکتور می رساند تا مدافعان میزبان برای دفع توپ به زحمت بیفتند اما مسی ها دست از تلاش خود در شروع وقت های اضافی قانونی بازی هم برنداشتند و توانستند در نخستین دقیقه این وقت ها توسط محبی به گل پیروزی برسند تا این تیم راهی نیمه نهایی شده و با آلومینیوم اراک بازی کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مس با تراکتور سراغ طلای حذفی رفت – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مس با تراکتور سراغ طلای حذفی رفت – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.