مربی فولاد خوزستان خداحافظی کرد – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

مربی فولاد خوزستان خداحافظی کرد - خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ایندکس ایران، نادر غبیشاوی، مربی گلرهای فولاد خورستان که از سال ۹۸ در این تیم فعالیت می‌کرد، پس از پنج فصل و کار کردن با سرمربی‌های مختلف، سرانجام از تیم محبوب خود جدا شد به همین دلیل یحیی گل‌محمدی مربی دروازه‌بان‌های مدنظر خود را به فولاد خواهد برد.

غبیشاوی در پیام خداحافظی خود نوشت: «وداع همیشه سخت است آن هم با باشگاهی که پنج فصل در آن حضور داشتم و با افتخاراتی همراه بود. خداوند و هواداران شاهدند که در این راه برای سربلندی خوزستان و نام فولاد تمام تلاشم را کردم.

در پیام غبیشاوی آمده است: از همه همکاران، بازیکنان (علی الخصوص دروازه‌بانان خوبم) کادر پزشکی و تدارکات که در این پنج فصل افتخار این را داشتم کنارشان باشم و به من کمک کردند مربی بهتری بشوم و همچنین هواداران خونگرم فولاد که همیشه از من حمایت کردند و در تمام پستی و بلندی‌ها حمایت خود را از من دریغ نکردند تشکر می‌کنم. زندگی ادامه دارد و من این فرصت را دارم که ماجراجویی را در باشگاهی دیگر تجربه کنم. در ادامه راه برای فولاد و یحیی گل‌محمدی آرزوی سربلندی و کسب افتخارات بی‌شمار دارم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مربی فولاد خوزستان خداحافظی کرد – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مربی فولاد خوزستان خداحافظی کرد – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.