مذاکره پرسپولیس با علی دایی رسماً تایید شد!

مذاکره پرسپولیس با علی دایی رسماً تایید شد!

آفتاب نیوز :

علی دایی هفته گذشته در گفتگویی ضمن انتقاد از انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس، اعلام کرد رضا درویش در ابتدای فصل و همچنین نیم فصل با او برای هدایت پرسپولیس مذاکره کرده بود.

این صحبت در شرایطی از سوی علی دایی مطرح شد که یحیی گل محمدی در ابتدای همچنان فصل سرمربی پرسپولیس بود و به همین دلیل این اظهارات سوالات مختلفی را در این باره به وجود آورد.

رضا درویش امروز درباره مذاکره با علی دایی در ابتدای فصل و در شرایطی هدایت گل محمدی پرسپولیس را بر عهده داشت، توضیح داد: خب آقای گل محمدی اول فصل استعفا کردند و رفتند. ما وقتی دیدیم ایشان استعفا کرد، طبیعتا باید گزینه هایی انتخاب می کردیم.

او ادامه داد: آقای گل محمدی گفت تحت هیچ شرایطی نمی آیند و حتی به سفر رفتند. ما هم مجبور شدیم با 4-5 مربی صحبت کردیم و در این بین با آقای دایی هم صحبت کردیم. ایشان هنوز که هنوز است گاهی به ما مشورت می دهند. نه تنها ایشان، بلکه همه بزرگان مثل آقای پروین، آقای استیلی و …

البته درویش در صحبت های خود واکنشی به مذاکره با دایی در نیم فصل نشان نداد و سوالات پیرامون این موضوع را بی پاسخ گذاشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مذاکره پرسپولیس با علی دایی رسماً تایید شد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مذاکره پرسپولیس با علی دایی رسماً تایید شد!"، کلیک کنید.