مخوف ترین قاتل سریالی کانادا توسط هم بندش به قتل رسید

مخوف ترین قاتل سریالی کانادا توسط هم بندش به قتل رسید

«رابرت پیکتون» به اتهام قتل دست کم 6 زن از سال 2007 میلادی پشت میله های زندان به سر می برد.

به گزارش ایندکس ایران، او که گفته می شود قربانیان خود را خفه می کرد و به خورد خوک ها می داد، 2 هفته پیش توسط یکی از زندانیان هم بندش کشته شد.

رابرت پیکتون، مخوف ترین قاتل سریالی کانادایی، 2 هفته پس از حمله یکی از هم بندان خود کشته شد. مقامات زندان کانادا گفتند پیکتون 74 ساله روز جمعه 31 مه در بیمارستانی در «کبک» بر اثر جراحات ناشی از حمله یک زندانی دیگر کشته شد.

پیکتون ابتدا در کما به سر می برد و تحت تنفس مصنوعی قرار داشت اما تلاش پزشکان برای نجات او نتیجه ای نداد.

ماجرای پیکتون وحشتناک و غیرقابل تصور است. او به دلیل قتل 6 زن به حبس ابد محکوم شده اما مظنون به کشتن بسیاری دیگر از زنان بود. پیکتون یک بار به یک مامور مخفی گفته بود که در مجموع 49 زن را کشته است.

قربانیان او بین سال های 1997 و 2001 به قتل رسیدند. بقایای اجساد بسیاری از زنان در مزرعه او پیدا شد که برخی از آنها به طرز وحشتناکی مثله شده بودند.

به گزارش دویچه وله، پلیس ونکوور در آن زمان به دلیل جدی نگرفتن ناپدید شدن زنان مورد انتقاد شدید قرار گرفت، زیرا بسیاری از قربانیان پیکتون معتاد به مواد مخدر یا افراد بومی بودند. این قاتل سریالی مخوف بالاخره در سال 2002 دستگیر شد.

خوشحالی یکی از بستگان قربانی

بقایای اجساد 33 زن در مزرعه خوک پیکتون در «پورت کوکیتلام»، بریتیش کلمبیا پیدا شد.

تحقیقات درباره ناپدید شدن ده ها زن چندین سال به طول انجامید. در طول محاکمه، یک شاهد دادستانی گفت پیکتون به او گفته است که چگونه قربانیان خود را خفه کرده و بقایای آنها را خوراک خوک هایش می کرده است.

مقامات بهداشتی در طول تحقیقات به همسایگانی که ممکن است گوشت خوک را از مزرعه این قاتل خریداری کرده باشند، هشدار دادند. آنها نگران بودند که گوشت مزرعه خوک پیکتون حاوی بقایای انسان باشد.

سخنگوی پلیس اکنون گفته است یک زندانی 51 ساله به دلیل حمله به پیکتون مورد بازجویی قرار گرفته است.

«سینتیا کاردینال» که خواهرش «جورجینا پاپین» توسط پیکتون به قتل رسیده، می گوید وقتی اوایل این ماه پیامکی دریافت کرده مبنی بر اینکه او مورد حمله قرار گرفته، غرق شادی شده است. کاردینال تعریف می کند همان بلایی که او خود بر سرقربانیانش آورده بود بر سرش آمده است.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مخوف ترین قاتل سریالی کانادا توسط هم بندش به قتل رسید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مخوف ترین قاتل سریالی کانادا توسط هم بندش به قتل رسید"، کلیک کنید.