لزوم تشکیل کارگروه مشترک برای ایجاد تغییر در طرح ترافیک

رییس پلیس راهور تهران بزرگ مطرح کرد؛

لزوم تشکیل کارگروه مشترک برای ایجاد تغییر در طرح ترافیک

رییس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد که اجرای طرح ترافیک جدید در سال جاری نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ایندکس ایران، سرهنگ ابوالفضل موسوی پور صبح امروز در مراسم تحکیم بستر 12 کیلومتر از بزرگراه آزادگان، تعریض و ایمن سازی کندروی شرقی آسیا با بزرگراه شهید لشگری با حضور در جمع خبرنگاران با بیان این که در دو سال گذشته شهرداری تهران اقدامات خوبی را در محور آزادگان انجام داده است گفت: در زمستان سال گذشته در محدوده بزرگراه آزادگان در منطقه 16 اقدام خوبی صورت گرفت و یک لاین کندروی جدید اضافه شد و سبب شد که بار ترافیک سنگین صبح و عصرگاهی که از قبل پل رجایی تا صنیع خانی ایجاد می شد تا حدودی رفع شده و تداخل بار ترافیکی نداشته باشیم.

وی با بیان این که همچنین اخیرا در محور آزادگان در محدوده پل فتح یک لاین احداث شد که موجب روان سازی بار ترافیکی شد، تصریح کرد: تحکیم بستر 12 کیلومتر از بزرگراه آزادگان و ایمن سازی کندروی شرقی آزادگان با بزرگراه شهید لشگری که امروز وارد مدار می شود نیز یکی دیگر از اقدامات مهم بود چرا که لاین کندروی شرقی آزادگان با بزرگراه شهید لشگری محور تنگی بود که حالا این محور استاندارد سازی شده و سبب شده که حجم سنگین بار صبحگاهی ترافیک تقلیل یابد چرا که شاهد بودیم این بار ترافیکی تا کیلومتر ها محور آزادگان را درگیر می کرد.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص این که شهرداری در نظر دارد طرح ترافیک را تغییر دهد و آیا در این زمینه نظرات پلیس احصا شده است؟ تصریح کرد: هنوز صحبت جدی در این زمینه با پلیس نشده است، اما اعتقاد دارم که تغییرات در محدوده طرح ترافیک و … خوب است و نباید در برابر تغییرات مقاومت کنیم.

موسوی پور با بیان این که با توجه به افزایش تردد خودرو ها موتورسیکلت ها و … باید طرح ترافیک بروزرسانی شود، اظهار کرد: باید کارگروه مشترکی فی مابین پلیس و شهرداری تشکیل شود تا به نظر واحدی در خصوص تغییرات طرح ترافیک برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اجرای طرح ترافیک جدید تا پایان سال جاری انجام شده و امسال شاهد اجرای طرح ترافیک خواهیم بود یا نه؟ اظهار کرد: قطعا امسال نیست و باید اقدامات کارشناسی به درستی انجام شود.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ در پاسخ به این سوال که چه بزرگراه هایی در تهران وجود دارد که آسفالت آنها نیاز به مرمت آسفالت دارند، گفت: عمدتا محور های کمربندی که خودرو های سنگین در آن تردد می کنند همچون بزرگراه یاسینی، آزادگان و قسمتی از بسیج محور هایی هستند که آسفالت آنها نیاز به بهسازی بیشتر دارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لزوم تشکیل کارگروه مشترک برای ایجاد تغییر در طرح ترافیک" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لزوم تشکیل کارگروه مشترک برای ایجاد تغییر در طرح ترافیک"، کلیک کنید.