فیلم| آتش سوزی در یک انبار بزرگ در تهران

فیلم| آتش سوزی در یک انبار بزرگ در تهران

آفتاب نیوز :

سید جلال ملکی درباره جزییات آتش سوزی یک انبار نگهداری از مواد غذایی در محدوده تهرانپارس اظهارکرد: در ساعت 16:56 عصر امروز یک مورد آتش سوزی گسترده در یک انبارموادغذایی و کاغذ به آدرس خیابان دماوند بعد از سه راه تهرانپارس به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان شش ایستگاه را به همراه تجهیزات لازم، تانکر آب و … به محل اعزام کرد.

وی با بیان اینکه شش ایستگاه آتش نشانی به همراه چندین دستگاه تانکر آب هم از آتش نشانی و هم از شهرداری، نردبام هیدرولیکی و خودرو های حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند، گفـت: آتش نشانان در مدت زمان چهار دقیقه به محل رسیدند و مشاهده کردند که حریق در یک ساختمان دو طبقه با سقف شیروانی رخ داده است. این محل به انبار نگهداری مواد غذایی بدل شده و مقداری هم کاغد و مواد قابل اشتعال دیگر نظیر قوطی های روغن در آن قرار داشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه شدت حریق به حدی بود که صدای انفجار ناشی از اشتعال و انفجار مواد داخل قوطی ها و بشکه های موجود در انبار به گوش می رسید، گفت: در این شرایط آتش نشانان برای اطفاء حریق وارد عمل شده و از چند جهت عملیات خود را آغاز کردند.

ملکی با بیان اینکه در حال حاضر انبار مشتعل است، اما آتش تحت کنترل درآمده است، گفت: برخی دیوار ها نیز از شدت حرارت فرم خود را از دست داده اند و احتمال فروریختن آن ها وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه این حادثه تاکنون هیچ مصدوم و تلفات جانی نداشته تشریح کرد: در مجاورت ساختمان های اطراف، از پنجره ها شعله های آتش و دود غلیظی بلند شده بود که آتش نشان ها با تدابیر مناسب عملیات اطفای حریق را آغاز کردند. درست است که هنوز آتش وجود دارد و شعله زنی انجام نشده، اما در حال حاضر حجم گسترده شعله ها تحت کنترل است و از گسترش بیشتر آن به اطراف جلوگیری شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم| آتش سوزی در یک انبار بزرگ در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم| آتش سوزی در یک انبار بزرگ در تهران"، کلیک کنید.