فرار ناپولی از شکست در شب توقف یوونتوس

فرار ناپولی از شکست در شب توقف یوونتوس

آفتاب نیوز :

در هفته بیست و پنجم سری آ ایتالیا، دو تیم فوتبال ناپولی و جنوا به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید. مورتن فرندروپ برای جنوا در دقیقه 47 تمیش را پیش انداخت اما ناپولی در دقیقه 90 توسط سیریل انگونگ به گل رسید تا این تیم از شکست فرار کند.

ناپولی با این تساوی 36 امتیازی شد و در رده نهم سری آ قرار گرفت. جنوا هم با این تساوی 30 امتیازی شد و در رده یازدهم سری آ ایستاد.

در دیگر رقابت های برگزار شده در هفته بیست و پنجم سری آ ایتالیا، دو تیم هلاس ورونا و یوونتوس به تساوی 2 بر 2 رسیدند. فولورنشو در دقیقه 11 و نوزلین در دقیقه 52 برای هلاس ورونا به گل رسیدند اما تیم یوونتوس توسط دوشان ولاهوویچ در دقیقه 28 از روی نقطه پنالتی و آدرین رابیو در دقیقه 55 به گل رسید تا بازی این دو تیم هم با تساوی تمام شود.

یوونتوس با این تساوی و یک بازی بیشتر همچنان در رده دوم سری آ ایتالیا با 54 امتیاز قرار دارد. صدرنشین سری آ تیم فوتبال اینتر با 63 امتیاز است. تیم فوتبال آث میلان با 52 امتیاز تعقیب کننده جدی یوونتوس به شمار می آید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرار ناپولی از شکست در شب توقف یوونتوس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرار ناپولی از شکست در شب توقف یوونتوس"، کلیک کنید.