فخرالدینی: قهرمانی دست استقلال نیست

فخرالدینی: قهرمانی دست استقلال نیست

مدافع راست تیم فوتبال استقلال تهران می گوید قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران دست استقلال نیست.

به گزارش ایندکس ایران، میلاد فخرالدینی پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل تیم فوتبال گل گهر سیرجان در ورزشگاه آزادی، اظهار کرد: مهم سه امتیاز بازی بود که توانستیم به برتری برسیم.

وی در پاسخ به اینکه آیا استقلال می تواند قهرمان لیگ برتر شود؟ گفت: دست ما نیست و باید بازی پایانی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

مدافع راست استقلال در پاسخ به اینکه هواداران استقلال از نتیجه به دست آمده مقابل نساجی ناراحت هستند و اعضای استقلال، مقصر این نتیجه را داوری می دانند، عنوان کرد: آن دیدار مشکل داوری داشت. علاوه بر این اتفاقی در دیدار همزمان رخ داد که ما فکر کردیم همه چیز تمام شده است. به هر حال خواست خداوند اینگونه بوده و مطمینا اگر روزی ما قهرمانی باشد، اتفاقات به گونه ای رقم می خورد که تیم ما قهرمان شود.

فخرالدینی در مورد اینکه آیا برد تلخی مقابل گل گهر به دست آمد؟ تصریح کرد: خیر! اتفاقا برد شیرینی بود و خداراشکر می کنیم.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فخرالدینی: قهرمانی دست استقلال نیست" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فخرالدینی: قهرمانی دست استقلال نیست"، کلیک کنید.