عکس | گزینه خط حمله پرسپولیس در لباس استقلال!

به گزارش خبرگزاری ایندکس ایران؛ این روزها صحبت های جدی برای انتقال محمدجواد محمدی به پرسپولیس مطرح شده است. این بازیکن که در این فصل عملکرد بسیار خوبی در ذوب آهن داشته برای تقویت خط حمله پرسپولیس مورد توجه اعضای کادرفنی سرخ ها قرار دارد.

به گزارش ورزش سه، محمدی راه سختی را طی کرده تا امروز مورد توجه مدافع عنوان قهرمانی باشد. او به عنوان یک بازیکن جوان و مستعد در 21 سالگی راهی استقلال شده بود و در دوران شفر پیراهن استقلال را می پوشید. به گفته این مهاجم شفر اصرار زیادی به بازی دادن به او در پست دفاعی داشت و او هم که نتوانسته بود در پست غیرتخصصی انتظارات را برآورده کند هیچ بازی ای برای استقلال انجام نداد و این تیم را ترک کرد.

عکس | گزینه خط حمله پرسپولیس در لباس استقلال!

محمدی برای دنبال کردن آرزوهایش به لیگ های پایین تر رفت و برای کارون اروند و رایکا بابل بازی کرد و سپس به هوادار پیوست و با این تیم لیگ برتری شد.

او توانست در دو فصل حضورش در لیگ با این تیم نوپای تهرانی عملکرد خوبی داشته باشد و مهاجم اول بنفش پوشان بود. جالب اینکه جواد محمدی طی دو فصل گذشته دو بار مقابل پرسپولیس گل زده و هر بار سرخ ها به دردسر بزرگی انداخت.

حال باید دید مهاجم مستعدی که در استقلال چهره نشد می تواند در 27 سالگی به پرسپولیس بپیوندد یا خیر. به نظر می رسد محمدی مشتاق این انتقال است و همه چیز به توافق دو باشگاه بستگی دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | گزینه خط حمله پرسپولیس در لباس استقلال!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | گزینه خط حمله پرسپولیس در لباس استقلال!"، کلیک کنید.