عکس | وداع تلخ تیلور؛ صحبت های جادوگر آمریکایی پس از خداحافظی

به گزارش خبرگزاری ایندکس ایران؛ آنچه همه تصور می کردند اکنون درست است: دیوید تیلور، ستاره انستیتوی کشتی پن استیت آمریکا، از رقابت های ورزشی کناره گیری کرد. هنگامی که تیلور شغل سرمربیگری در ایالت اوکلاهاما را پذیرفت، اینطور به نظر می رسید که دوران رقابت او با کشتی آزاد تمام شده است.

به گزارش ورزش سه، تیلور در مراسم مطبوعاتی معارفه خود در استیل واتر ساعتی پیش این شایعه را تایید کرد و گفت که هم او و هم توماس گیلمن دستیارش در باشگاه کشتی اوکلاهوما سیتی به تازگی دوران رقابتی خود را به پایان رسانده اند.

2020480

گیلمن در آیووا کشتی می گرفت و پس از دوران دانشگاهی به باشگاه کشتی Nittany Lion ملحق شده بود و دوران حرفه ای اش مانند تیلور به پایان رسید. در مسابقات انتخابی المپیک که ماه گذشته در هپی ولی برگزار شد، تیلور برای صعود به پاریس باید حریفان خود را از پیش رو بر می داشت اما آرون بروکس جوان نسخه ستاره تیم ملی کشتی آمریکا را پیچید. تیلور بعداً در مطبوعات گفت که می دانسته سال 2024 آخرین سال رقابت او خواهد بود. (این اتفاق برای گیلمن هم رخ داد.)

2020481

تیلور که یکی از بهترین های جهان در وزن خود است، امیدوار بود که تابستان با کسب دومین مدال طلای متوالی المپیک به پایان برسد، موفقیتی که برای اولین بار در بازی های توکیو در سال 2021 به دست آورد. اما با فرض اینکه بروکس بتواند در پاریس شرکت کند، پس از شکست دادن تیلور در دو مسابقه متوالی، او نماینده ایالات متحده در وزن 86 کیلوگرم خواهد بود. البته در صورتی که بروکس نتواند به پاریس برود قرار به جایگزینی تیلور به جای او بود اما صحبت های اخیر این کشتی گیر مشهور این گمانه را با تردید روبرو می کند.

2020478

نکته مهم درباره تیلور و حریفش آرون بروکس، حساسیت فوق العاده ایرانیان به آنها به واسطه رقابت احتمالی در پاریس با حسن یزدانی دیگر فوق ستاره این وزن است.

تیلور امشب در نشست مطبوعاتی خود بعنوان سرمربی تیم اوکلاهوما گفت: من با کناره گیری از کشتی در صلح هستم، زیرا هر کاری که می خواستم در حرفه ام انجام دهم را کردم – همه چیز و حتی بیشتر. و افراد زیادی به من کمک کردند تا این کار را انجام دهم. من با شکست اصلا راحت نیستم. در واقع من از باخت متنفرم … تازه متوجه شدم که با پایان کارم، می خواهم تجربیاتم را در اختیار بچه ها بگذارم. من معتقدم این کاری است که می توانم آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهم. من معتقدم که می توانم مستقیماً روی افرادی که با آنها کار می کنم و همچنین روی ورزش کشتی تاثیر زیادی بگذارم. امیدوارم بتوانیم کشتی را در جای بهتری رها کنیم. سفر من به عنوان یک کشتی گیر تمام شده اما دوره من به عنوان یک مربی تازه آغاز شده است.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | وداع تلخ تیلور؛ صحبت های جادوگر آمریکایی پس از خداحافظی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | وداع تلخ تیلور؛ صحبت های جادوگر آمریکایی پس از خداحافظی"، کلیک کنید.