عسگری: قبل از پیشنهاد تراکتور، جدایی ام از پرسپولیس قطعی شده بود

عسگری: قبل از پیشنهاد تراکتور، جدایی ام از پرسپولیس قطعی شده بود

ایندکس ایران/آذربایجان شرقی آنالیزور جدید تراکتور می گوید قبل از پیشنهاد تراکتور، تصمیم گرفته بود از پرسپولیس جدا شود.

2 تیم تراکتور و استقلال خوزستان در جریان هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 14:30 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه یادگارامام (ره) تبریز به دیدار هم رفتند که این بازی در نهایت با برتری 2 بر صفر شاگردان خمس به اتمام رسید.

به گزارش ایندکس ایران، محمد عسگری پس از این مسابقه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بعد از بازی پرسپولیس به من پیشنهاد همکاری شد و من هم الان در خدمت هستم.

او در واکنش به اینکه پاکو خمس با دستیاران خود کم مشورت می کند، گفت: نه، اینطور نیست. ایشان مربی فوق العاده خوبی هستند. شاید برونگرا نباشند اما اصلاً اینطور نیست.

عسگری در پاسخ به این پرسش که آیا فضای تراکتور برای قهرمانی مناسب است، گفت: صددرصد همین طور است. تراکتور هواداران زیاد و امکانات خوبی دارد و قطعا چنین تیم هایی می توانند مدعی قهرمانی باشند. من تازه به این تیم اضافه شدم و شاید با فضای تیم آشنا نباشم. شرایط خیلی با دوره قبلی که ما اینجا بودیم، متفاوت است؛ هم امکانات و هم اتفاقاتی که رخ داده، مثبت بوده است. ان شاءالله که بهترین اتفاقات رخ بدهد.

آنالیزور جدید تراکتور درباره اتفاقاتی که در دوره قبلی حضورش در این تیم رخ داده بود، بیان کرد: آن زمان مشکلاتی بود و پنجره تیم بسته بود و ما شرایط اضافه کردن بازیکن نداشتیم. بازیکن جدید هم گرفتیم اما متاسفانه جو تیم طوری نبود که فضا برای ادامه همکاری مهیا باشد. به هر حال مشکلی نبود و آن هم یک تجربه بود. خود من به این نتیجه رسیدم که اگر جایی پنجره اش بسته بود، بیشتر درباره رفتن به آنجا فکر کنم.

عسگری درباره استقبال هواداران تراکتور از او مطرح کرد: من چند روز است که به تیم اضافه شدم و از فضای مجازی هم کلاً دور هستم و پیگیری نمی کنم، اما هر چه بیرون بوده، مثبت بوده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد تراکتور باعث جدایی اش از پرسپولیس شد؟ گفت: نه، اصلا چنین چیزی نبود. من با پرسپولیس به اردو هم رفتیم. با توجه به اینکه مربیان زیادی در تیم نبودند که کمک کنند، قبل از اردو با باشگاه صحبت کرده بودم که بعد از اردو با تیم باشم و بعد از آن جدا شوم. حتی قبل از پیشنهاد تراکتور، پیشنهادات دیگری دریافت کرده بودم اما افتخار این را دارم که الان اینجا باشم.

او درباره برد تراکتور مقابل استقلال خوزستان عنوان کرد: من چنین بازی هایی را سخت تر از بازی های سپاهان و پرسپولیس می دانم، چون تیم هایی که دفاع می کنند، کار را سخت می کنند. قطعا این برد خیلی برای ادامه راه به ما کمک می کند. ان شاءلله پله به پله جلو می رویم تا بهترین اتفاق رخ بدهد.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عسگری: قبل از پیشنهاد تراکتور، جدایی ام از پرسپولیس قطعی شده بود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عسگری: قبل از پیشنهاد تراکتور، جدایی ام از پرسپولیس قطعی شده بود"، کلیک کنید.