عرضه گسترده گوشت منجمد گوسفندی از چه زمانی آغاز می شود؟

عرضه گسترده گوشت منجمد گوسفندی از چه زمانی آغاز می شود؟

آفتاب نیوز :

رییس شورای تامین کنندگان دام از عرضه گسترده گوشت منجمد گوسفندی با نرخ مصوب 230 هزار تومان از فردا (سه شنبه) در سطح کشور خبر داد.

منصور پوریان، رییس شورای تامین کنندگان دام گفت: از اواسط هفته پیش توزیع گسترده گوشت منجمد گوساله در حال انجام است و از ابتدای اسفند عرضه گسترده گوشت منجمد گوسفند شروع می شود.

او نرخ هر کیلو گوشت منجمد گوساله وارداتی را 285 هزار تومان و گوسفندی را 230 هزار تومان اعلام کرد و افزود: با توجه به افزایش عرضه گوشت های وارداتی، شاهد کاهش قیمت در بازار گوشت داخل هستیم.

پوریان از توزیع روزانه 250 تن گوشت گرم وارداتی و در برخی مقاطع حتی بالاتر از این رقم خبر داد و گفت: با توجه به شرایط عرضه گوشت های وارداتی و زایش های مناسب پاییز و زمستان، دام زنده به طور گسترده در میادین در حال عرضه است که همین امر منجر به کاهش تقاضا برای خرید بره نر در بازار شده است.

رییس شورای تامین کنندگان دام ادامه داد: توزیع روزانه و مستمر گوشت گرم و منجمد وارداتی موجب شد تا در دی ماه طبق گزارش اعلامی مرکز آمار شاهد کاهش کشتار جمعیت دامی کشور باشیم، از این رو پیش بینی می شود که در اسفند ماه روند کاهشی قیمت در بازار ادامه یابد.

او از ذخیره سازی مناسب 10 هزار تن گوشت منجمد در سردخانه ها خبر داد و گفت: بنابر برنامه ریزی صورت گرفته محموله 40 هزار تنی گوشت منجمد قبل از ماه رمضان و نوروز وارد کشور می شود که همین موضوع موجب شده تا قیمت گوشت داخل به نرخ واقعی نزدیک شود.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عرضه گسترده گوشت منجمد گوسفندی از چه زمانی آغاز می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عرضه گسترده گوشت منجمد گوسفندی از چه زمانی آغاز می شود؟"، کلیک کنید.