عبدالکریم حسن:الوکره؟ با پرسپولیس قرارداد دارم

عبدالکریم حسن:الوکره؟ با پرسپولیس قرارداد دارم

آفتاب‌‌نیوز :

روز گذشته خبری مبنی بر توافق عبدالکریم حسن با یک تیم قطری رسانه‌ای شد که روزنامه‌های الرایه و الکاس این انتقال را قطعی دانستند. این خبر با واکنش باشگاه پرسپولیس و مدیران این تیم همراه شد و آن‌ها جدایی حسن را تکذیب و اعلام کردند در قرارداد او بند فسخ وجود ندارد. 

در حالی که الوکره دست بردار نیست و در حال نامه نگاری برای جذب عبدالکریم حسن است و برای انجام این کار اصرار دارد، ستاره قطری پرسپولیس با انکار علاقه اش به حضور در لیگ ستارگان قطر، دل هواداران پرسپولیس را به دست آورد.

صبح امروز هم در خبری اختصاصی در خبرورزشی نوشتیم که تیم الوکره برای به خدمت گرفتن این بازیکن به پرسپولیس ۳۰۰ هزار دلار پیشنهاد داده است. 

حالا حسن در واکنش به این پیشنهادات و شایعاتی مبنی برجدایی او از پرسپولیس در گفتگویی کوتاه با فوتبال برتر گفت: «من یک بازیکن حرفه‌ای هستم و با پرسپولیس قرارداد دارم. این روز‌ها شایعات زیادی همه جا هست.»

با این شرایط می‌توان به این نتیجه رسید که جدایی عبدالکریم حسن و پیوستن او به الوکره هنوز اتفاق نیفتاده و این انتقال زمانی رسمی می‌شود که باشگاه پرسپولیس با دریافت مبلغ موردنظرش رضایتنامه حسن را برای تیم خواهانش صادر کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عبدالکریم حسن:الوکره؟ با پرسپولیس قرارداد دارم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عبدالکریم حسن:الوکره؟ با پرسپولیس قرارداد دارم"، کلیک کنید.