طعنه اسطوره به مورینیو: رم حالا فوتبال واقعی بازی می کند

طعنه اسطوره به مورینیو: رم حالا فوتبال واقعی بازی می کند

زبیگنیو بونیک عقیده دارد برخلاف دوران مورینیو، جالوروسی اکنون آرامش دارد و تیم حالا فوتبال واقعی بازی می کند.

به گزارش ایندکس ایران، رم توانست با برتری در ضربات پنالتی برابر فاینورد به یک هشتم نهایی لیگ اروپا راه یابد تا نتایج خوب تیم تحت هدایت ده روسی ادامه یابد. به این ترتیب رم باید در یک هشتم نهایی به مصاف برایتون انگلیس برود.

به نقل از مدیاست، فرانچسکو توتی اسطوره رم، در صحبت هایی درباره حضور ده روسی روی نیمکت این تیم و نتایج خوب جالوروسی گفت: فکر می کنم دانیله به خوبی کار کرده است و توانست بعد از مورینیو تاثیر خوبی در تیم داشته باشد. مربیگری در رم سخت است ولی با این حال من فکر می کنم او خیلی خوب کار می کند.

توتی در مورد دیدار جالوروسی با برایتون در لیگ اروپا اظهار داشت: برایتون حریف سختی است که یک سرمربی ایتالیایی دارد. دزربی فوتبال ایتالیا را به خوبی می شناسد. او در انگلیس خیلی خوب کار کرده است بنابراین فکر می کنم شانس دو تیم برای صعود به دور بعدی یکسان باشد.

همچنین زبیگنیو بونیک بازیکن سابق رم و مدیر یوفا نیز به تمجید از ده روسی پرداخت و گفت: رم در دیدار پنجشنبه شب مثل یک تیم عمل کرد و برنده شد. قبل از آن فقط مورینیو پیروز می شد و وقتی تیم می برد همه می گفتند این برد به خاطر مورینیو است و در شکست ها فقط بازیکنان مقصر بودند. رم اکنون فوتبال واقعی بازی می کند که قبلاً انجام نمی داد.

او در پایان درباره دانیله ده روسی نیز افزود: برای تبدیل شدن به یک مربی مهم باید مربی تیم های قوی باشید. من خیلی زود فهمیدم که او تمام ویژگی های لازم را دارد که مربی خوبی شود. باشگاه انتخاب هوشمندانه ای انجام داد. اکنون آرامش را در تیم می بینم و آن را دوست دارم. خوشحالم که اکنون دیگر فقط درباره یک نفر (مورینیو) صحبت می شود.

رم در دیدار بعدی باید دوشنبه به دیدار تورینو برود و در ادامه با مونتزا بازی خواهد داشت.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طعنه اسطوره به مورینیو: رم حالا فوتبال واقعی بازی می کند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طعنه اسطوره به مورینیو: رم حالا فوتبال واقعی بازی می کند"، کلیک کنید.