صلاح عربستانی ها را ناکام گذاشت!

صلاح عربستانی ها را ناکام گذاشت!

مهاجم مصری لیورپول تاکید کرد به حضورش در این تیم ادامه خواهد داد و راهی لیگ عربستان نخواهد شد.

به گزارش ایندکس ایران، تیم های بزرگ عربستانی از جمله الهلال و الاتحاد سخت در تلاش بودند بتوانند محمد صلاح را در تابستان جذب کنند. او در فصل نقل و انتقالات زمستانی مورد توجه الاتحاد قرار داشت و این باشگاه عربستانی حاضر بود بالاترین رقم تاریخ را به این بازیکن مصری بدهد. با این حال صلاح تصمیم به ماندن گرفت.

او با آنکه یک فصل بسیار تلخ را با لیورپول پشت سر گذاشت و حتی با کلوپ هم به مشکل خورد، پستی را منتشر کرد و در آن نوشت که برای کسب جام در لیورپول می ماند و خواهد جنگید.

او در این پست نوشت: می دانیم جام ها آن چیزی هستند که اهمیت دارند. هر کاری را که لازم باشد انجام می دهیم تا فصل آینده به آنها دست پیدا کنیم. هواداران ما شایستگی این جام ها را دارند و برای کسب جام در فصل بعد خواهیم جنگید.

این پست صلاح با واکنش رسانه های عربستانی همراه شد؛ به طوری که سعودی اسپورت نوشت: صلاح پیشنهاد الهلال و الاتحاد را رد و تاکید کرده است به حضورش در لیورپول ادامه می دهد.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صلاح عربستانی ها را ناکام گذاشت!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صلاح عربستانی ها را ناکام گذاشت!"، کلیک کنید.