شناسایی و دستگیری باند سارقان قطعات خودرو – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

شناسایی و دستگیری باند سارقان قطعات خودرو - خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ایندکس ایران، سردار رضا زارعی‌در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت رینگ و لاستیک با این شیوه و شگرد که سارقان با خودرو در ساعات اولیه روز با پرسه زنی در سطح شهر با گذاشتن آجر و سنگ زیر خودروهای دنا و سمند و پژو پارس اقدام به باز کردن چرخ‌های خودرو نموده و بلافاصله از محل متواری می‌شدند لذا موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

این مقام مسئول بیان داشت: مأموران یک دستگاه خودرو سواری پراید مشکی رنگ دارای سه نفر سرنشین به شماره پلاک معلوم شناسایی که در استعلام انجام شده مشخص شد خودرو موصوف سرقتی است و بعد از دو روز در یکی از محلات بطور رها شده کشف و از داخل خودرو مدارک شناسایی احدی از مالباختگان که از آنان کیف قاپی شده بوده کشف شد در بررسی‌های انجام شده موفق به شناسایی احدی از سارقان که از طایفه فیوج بوده شدند.

وی افزود: متهم دستگیر و در بازرسی از منزل وی تعداد ۳۲ عدد رینگ و لاستیک کشف و متهم به همراه اموال سرقتی و ۲ دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و پارس به پلیس آگاهی انتقال و پس از بررسی مشخص شد لاستیک‌ها و رینگ‌های خودروهای توقیفی هم سرقتی است.

این مقام انتظامی گفت: متهم در تحقیقات به ۳۰ فقره سرقت قطعات خودرو و یک فقره کیف قاپی اعتراف کرد که با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان در پایان گفت: سهل انگاری مالباختگان و رها نمودن خودرو در کوچه و خیابان از عوامل افزایش سرقت است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شناسایی و دستگیری باند سارقان قطعات خودرو – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شناسایی و دستگیری باند سارقان قطعات خودرو – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.