شرکت کروز در نمایشگاه کار ایران حضور دارد

شرکت کروز در نمایشگاه کار ایران حضور دارد

معرفی فرصت های شغلی موجود در شرکت کروز، جذب نیروهای مناسب با انتظارات و مهارت های مورد نیاز آشنایی با انتظارات و مهارت های مورد نیاز، از جمله اهداف حضور این مجموعه در نمایشگاه کار ایران است. شرکت کروز در طیف وسیعی از فرصت های شغلی نظیر رشته الکترونیک، صنایع، مکانیک، شیمی و خطوط مونتاژ، نیروی انسانی نیاز دارد و در روزهای برگزاری نمایشگاه کارشناسان این شرکت، آماده پاسخگویی به سوالات کارجویان هستند.
شرکت کروز در یک ارزیابی، به عنوان مرکز صنعتی محبوب کارجویان شناخته شده است. این شرکت اکنون بالغ بر 14 هزار نیروی انسانی دارد و با در نظر گرفتن امکاناتی نظیر سرویس رفت و آمد، پاداش و پرداخت به موقع حقوق و مزایا مورد توجه زنان و مردان جویای کار قرار دارد.
مجموعه کروز فرصت های شغلی قابل توجهی برای فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر ایران دارد. این شرکت به دلیل قرارگیری در میان 60 شرکت برتر اقتصاد ایران، برند ارزشمندی در کارنامه کاری نخبگان خواهد بود.
نمایشگاه کار ایران طی روزهای 25 تا 27 بهمن ماه در مرکز نمایشگاهی برج میلاد برگزار می شود و شرکت کروز در سالن A و غرفه 40 میزبان کارجویان خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شرکت کروز در نمایشگاه کار ایران حضور دارد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شرکت کروز در نمایشگاه کار ایران حضور دارد"، کلیک کنید.