شبه سوییفت ایران از طریق ارز های ملی راه اندازی شد

شبه سوییفت ایران از طریق ارز های ملی راه اندازی شد

رییس سازمان توسعه تجارت گفت: در روش های پولی و بانکی و شبه سوییفت اتفاقات خوبی روی داده است و با نزدیک به 10 کشور تعاملات مستقیم مالی و از طریق ارز های ملی انجام می دهیم،

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری ایندکس ایران، مهدی ضیغمی؛ رییس سازمان توسعه تجارت ایران در حاشیه افتتاح نمایشگاه توانمندی صادراتی ایران در محل نمایشگاه بین المللی تهران، اظهار کرد: 103 کشور برای حضور در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

ضیغمی در پاسخ به سوالی در ارتباط با ورود هییت تجاری از کشور کره شمالی به ایران برای بازدید از این نمایشگاه گفت: این کشور نیز مانند سایر کشور ها برای بازدید از نمایشگاه توانمندی های صادراتی به ایران آمده است.

وی اظهار کرد: کشور های دیگری که با ایران در حوزه های نفت همکاری می کنند، ظرفیت های دیگر ایران را نمی دانند و حتی بسیاری از کشور های دوست و همسایه نیز به ظرفیت های صادراتی ایران آگاه نیستند که امیدواریم این نمایشگاه زمینه را برای شناخت ظرفیت های صادراتی ایران در بخش های دیگری به غیر پتروشیمی، نفت و فولاد بشناساند.

رییس سازمان توسعه تجارت ایران در پاسخ به سوالی در خصوص چگونگی نقل و انتقال پول با دیگر کشور ها گفت: در روش های پولی و بانکی و شبه سوییفت اتفاقات خوبی روی داده است و با نزدیک به 10 کشور تعاملات مستقیم مالی و از طریق ارز های ملی انجام می دهیم، اما به دلیل محرمانگی درباره آن ها تبلیغات نمی کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شبه سوییفت ایران از طریق ارز های ملی راه اندازی شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شبه سوییفت ایران از طریق ارز های ملی راه اندازی شد"، کلیک کنید.