سرنوشت جانشین احتمالی کلوپ برای فصل بعد مشخص شد

سرنوشت جانشین احتمالی کلوپ برای فصل بعد مشخص شد

سرمربی پرطرفدار اسپورتینگ لیسبون عنوان کرد فصل بعد هم در این تیم خواهد بود و جایی نخواهد رفت.

به گزارش ایندکس ایران، روبن آموریم سرمربی باشگاه اسپورتینگ لیسبون بیانیه ای در مورد اینکه فصل آینده کجا مربیگری خواهد کرد، صادر کرد. روبن آموریم سرمربی جوان و موفق اسپورتینگ لیسبون یکی از گزینه های نیمکت مربیگری لیورپول پس از یورگن کلوپ بود ولی باتوجه به این بیانیه باید حضور او در لیورپول را منتفی شده دانست.

آموریم درباره ماندنش در اسپورتینگ برای فصل بعد گفت: در اسپورتینگ خواهم ماند. من با این تیم قرارداد دارم چون اسپورتینگ یک باشگاه ویژه برای من است. حالا با هم برای کسب سومین قهرمانی تلاش می کنیم. باید این هدف را به واقعیت تبدیل کنیم.

روبن دو بار به اسپورتینگ کمک کرد تا قهرمان پرتغال شود و تیم او در این فصل بالاتر از بنفیکا و پورتو به قهرمانی رسید.

اسپورتینگ در فصل 21-2020 و اولین فصل حضور آموریم موفق شد پس از گذشت 19 سال قهرمان لیگ برتر پرتغال شود و امسال دومین قهرمانی را به دست آورد.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرنوشت جانشین احتمالی کلوپ برای فصل بعد مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرنوشت جانشین احتمالی کلوپ برای فصل بعد مشخص شد"، کلیک کنید.