سرمایه گذاری ماندگار برای آینده – خبرگزاری ایندکس ایران

 سرمایه گذاری ماندگار برای آینده

حفظ گونه های جانوری، تغییرات اقلیمی، احداث تصفیه خانه برای مدیریت منابع آبی و… سبب شد تا تسهیلاتی ویژه محیط زیست راه اندازی شود.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری ایندکس ایران، علی سلاجقه، معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، با اشاره به آماری نظیر تبخیر سالانه 270 میلیارد متر معکب بارندگی، در خطر قرار گرفتن 28 گونه جانوری و وجود 13 مخاطره مستقیم محیط زیستی، بر ضرورت توجه، حمایت، آموزش، فرهنگ سازی، بازسازی و بهسازی ساختار محیط زیستی کشور و ضرورت سرمایه گذاری ثابت آن تاکید کرد.

سرمایه گذاری ماندگار از سوی بانک محیط زیستی کشور

سلاجقه در ادامه به سرمایه گذاری بانک ها در زمینه محیط زیست اشاره کرد و آن را «ماندگارترین نوع سرمایه گذاری» مطرح کرد و گفت: این سرمایه گذاری با ارزش افزوده بسیار بالا برای نسل های آینده است و با عنایت به عقبه قدرتمند و مدیریت کارآمد بانک صادرات ایران، آن را انتخاب کردیم.

عکس-2.jpg

دغدغه مان اجرای پروژه های سبز است

محسن سیفی، مدیرعامل بانک صادرات ایران نیز، امضای تفاهم نامه با سازمان حفاظت محیط زیست را آغاز ریل گذاری برای توسعه و اجرای طرح های سبز در کشور مطرح کرد و بیان داشت: همه ما به طور مستقیم با محیط زیست در ارتباط بوده و یکی از فاکتورهایی که باید بسیار به آن توجه کنیم، حفظ آن است.

وی افزود: بر این اساس با توجه به آنکه بالغ بر 620 هزار میلیارد تومان از تامین مالی بانک در حوزه های مختلف است، بخشی از آن را به صورت ویژه در حوزه محیط زیست، به کار خواهیم گرفت.

گفتنی است در مراسم امضای تفاهم نامه بانک صادرات ایران و صندوق محیط زیست، مهدی اقبالی راد، عضو هییت مدیره و محمد وطن پور معاون بانکداری جامع بانک صادرات ایران و علی عبدی زاده، مدیرعامل و نیکنام هوشیار، رییس هییت مدیره صندوق ملی محیط زیست حضور داشتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرمایه گذاری ماندگار برای آینده – خبرگزاری ایندکس ایران" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرمایه گذاری ماندگار برای آینده – خبرگزاری ایندکس ایران"، کلیک کنید.